tragédia

Brutálisan meggyilkoltak egy 12 éves fiút két nappal a születésnapja előtt - VIDEÓ

A 12 éves diákot néhány nappal a születésnapja előtt ölték meg, egy 14 éves fiút vádolnak a gyilkossággal.

Roberts Buncist egy csendes angliai faluban, Lincolnshire-ben találták holtan tavaly december 12-én, két nappal azelőtt, hogy betöltötte volna a tizenharmadik életévét – írja a Daily Mail.

A holttestét egy erdős területen fedezték fel olyan szörnyű állapotban, hogy azt hitték, egy 30 éves férfi az áldozat. Csak később, a vizsgálatok közben derült ki, hogy egy 12 éves fiúról van szó.

Az áldozatot végül édesapja, Edgars Buncis azonosította. Halála után Robertset kedves és népszerű diákként emlegették a bostoni Haven High Academy-ben.

 

A vizsgálatok alapján kiderült, hogy a halálát nyaki, mellkasi és hasi szúrások okozták, gyilkosság történt.

A megdöbbentő esetről a lincolnshire-i rendőrség is beszámolt hivatalos Twitter oldalán:

„Megnevezhetjük a fiút, a 12 éves Roberts Buncis-t, aki életét vesztette ebben a tragikus eseményben. Egy 14 éves fiút tartóztattunk le a gyilkosság miatt. Előzetesben van, és ma reggel meg kell jelennie a bíróságon” – írták.

 

Először két másik, egy 14 és egy 19 éves fiút vádoltak Roberts meggyilkolásával, őket őrizetbe is vették, azonban később szabadon távozhattak.

 

Videó: youtube.com/Coronavirus News (Boy, 12, found dead two days before birthday 'stabbed repeatedly', inquest told)

 

2021. január 10. 10:45
Földkupacokat kerestek a kertben a rendőrök, azt hitték, hogy megöltük az unokámat. Ezt mondta a nagymamája annak a ...
Többször is rátámadt az anyjára, volt, hogy fegyvert fogott a fejéhez, a gyilkosságokhoz pedig már fejszét, fűrészt ...
Nagyon zabos volt a Sziget szervezőire, amiért meghívták ezt az együttest – mondta pénteki Kossuth Rádiónak adott in...
Munkahelyi balesetben meghalt Kádár Zoltán, a Rába ETO egykori válogatott kézilabdázója.
Cannabisültetvényt találtak a tűzoltók az oltás után.
A magyar miniszterelnök összefogott a civil világgal, hogy létrehozzon egy új digitális polgári erőt.
Mintegy 685 millió forintot érhet a mostani piaci árak alapján Kollár Kingáék hat ingatlana – derült ki a Mandiner s...
A világháború esélye folyamatosan nő, Magyarországnak pedig fel kell készülnie arra, hogy kimaradjon a konfliktusból...
Legkevesebb 18-an haltak meg és mintegy 30-an megsérültek helyi idő szerint pénteken a Peru középső részén lévő Juní...