
Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket
Az ukrán belügyminisztérium miniszterhelyetteseként és volt parlamenti képviselőként Anton Gerashchenko nem kis szereplő a nemzet politikájában. A saját házában viszont minden bizonnyal a macskája az úr, ahogy arról az oldalára feltöltött videó is tanúskodik.
A férfi komoly arccal vágott neki az ukrán televíziós csatorna interjújának, azonban azzal nem számolt, hogy egy hatalmas cicafarok fog megjelenni a webkamerája előtt.
A beszélgetés egyből kisiklott a menetrendszerű üteméből, és a cicára terelődött a figyelem, amelyet végül Gerashchenko az ölébe is vett nagy mosolygás közepette.
Az interjú a kis malőrt követően folytatódott a maga komoly stílusában. Ezután sokan kérték tőle, hogy osszon meg képeket a macskájáról, amelynek magas rangú tisztviselőként bőségesen eleget is tett - írja a The Dodo.

Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket

Brit védelmi miniszter: Európának fel kell készülnie a háborúra

Bevásárlóközpont pelenkázójában késeltek meg egy nőt

Megölte 4 éves kisfiát egy nő, mert még nem volt szobatiszta

Észtország is háborúra készül – 12 hónapra bővíti a sorkatonaság idejét

Brüsszel radikális tervet javasol: Ukrajna már 2027 január 1-jén az EU tagja lehet

Altatásban lévő betegeket erőszakolt meg egy kórházi ápoló

Német vezérőrnagy a sorkatonaság mellett 48 órás munkahetet javasol

Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél

Horror egy német karácsonyi vásáron: hátba szúrtak egy 16 éves fiút

Tízezreket evakuálnak Washington államban a heves esőzés okozta árvizek miatt

Újabb erős földrengés rázta meg Japán északkeleti régióját