brutális

Sokkoló: halálos lövöldözés történt Chicagóban - VIDEÓ

A rendőrök csak órákkal később tudtak véget vetni a lövöldözésnek, melybe maga a gyilkos is belehalt.

A gyanúsított, a büntetett előéletű 32 éves Jason Nightengale a hatóságok közlése szerint Chicagóban három embert megölt és legalább 7 embert megsebesített, miután lövöldözni kezdett - írja az ABC 7 Chicago.

A férfi szombaton Chicago déli részétől egészen Evanston-ig járta az utcákat és több órán keresztül lövöldözött, mielőtt megölték volna a rendőrök.

A rendőrség később megtalálta a férfi fegyverét.

 

Az ámokfutás a chicagói Hyde Parkban kezdődött, ahol Nightengale egy 30 éves egyetemista férfit lőtt fejbe. Ezután egy közelben lévő Kenwood negyedi apartmanba ment, ahol végzett egy biztonsági őrrel.

A rendőrség elmondta, hogy a fegyveres ugyanitt egy 77 éves nőre lőtt, aki akkor épp a postaládáját ellenőrizte. Jelentések szerint ő kritikus állapotban van, a lövés a fejét érte.

Nightengale ezután egy kisboltba ment, hogy kirabolja azt, ott szintén megölt egy 20 éves férfit, és kritikusan megsebesített egy 81 éves embert.

Ezt követően arról értesítették az evanstoni rendőrséget, hogy egy fegyveres férfi van a helyi gyógyszertárban.

Amikor a rendőrség megérkezett, Nightengale a gyógyszertárból a közeli IHOP étterembe menekült, ahol túszul ejtett egy nőt és lelőtte.

 

A felfegyverkezett rendőrök végül megölték Nightengale-t egy áruház parkolójában.

2021. január 11. 10:48
Az indulatok és az agresszió felkorbácsolásának a politikában mindig rossz vége van a miniszterelnök szerint.
A Tisza-adó szálai Brüsszelbe vezetnek, ugyanis Brüsszelben nagyobb adóterhet raknának a családok nyakába, miközben ...
A miniszterelnök a Harcosok Klubjában arról írt, hogy Brüsszel katonákat küldene Ukrajnába, de Magyarországnak a háb...
Meghalt a lángoló házában egy középkorú, mozgáskorlátozott nő szerdán éjjel Borsodban, Pácin településen.
A Tisza a brüsszeli jogot a magyar alkotmány fölé helyezné – jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója sze...
A 2022-es kampányban miniszterelnök-jelöltként magyar katonákat akart Ukrajnába küldeni, most viszont a budapesti uk...
CSECSEMŐTRAGÉDIA! - Földre ejtette a csecsemőjét egy apuka, szörnyethalt a kislány, veszekedésről beszélnek a szomsz...
family
Edzőterem, speciális diéták és kőkemény böjtök. Tavasszal rengetegen eldöntik: idén meg lesz az a bizonyos strandfor...
family