Rejtélyes halálesetek történnek nyugati szomszédunknál, sorozatgyilkos vadászhat

Feltételezett sorozatgyilkost keres a bécsi rendőrség, miután rövid időn belül két hajléktalan is meghalt, egy harmadik pedig súlyosan megsérült egy támadásban.

A támadássorozat legutóbbi áldozata, egy 55 éves férfi, akit szerdára virradóra találtak meg vágott és szúrt sebekkel Josefstadtban, vasárnap belehalt sérüléseibe - közölte a rendőrség hétfőn.

Július 12-én Brigittenauban egy 56 éves leszúrt férfi holttestét találták meg egy padon egy parkban, tíz nappal később pedig hasonló támadásban sérült meg súlyosan egy 51 éves nő, aki ugyancsak egy parkban éjszakázott Leopoldstadtban. A nő túlélte a támadást.

A fotó illusztráció: Shutterstock

A rendőrség úgy véli, hogy a három támadást ugyanaz a személy követte el.

A támadásokra válaszul segélyszervezetek újabb éjjeli menedékhelyeket nyitottak a bécsi hajléktalanoknak.

Forrás: MTI

2023. augusztus 14. 13:26
Úgynevezett liger, egy hím oroszlán és egy nőstény tigris nászából létrejött hibrid született egy romániai magánálla...
Akinek Zelenszkij fontosabb, mint a kényszersorozás során agyonvert Sebestyén József és a családja, az ne papoljon n...
Egyszerűen megdöbbentőnek, de jóval inkább sokkolónak tartom, ahogyan a nemzetközi politikai közösség félrefordítja ...
A kormány mindent megtesz, hogy az Európai Unió foglalkozzon az erőszakos ukrajnai mozgósítással, és Sebestyén Józse...
Orbán Viktor Facebook-posztjában bejelentette, hogy a magyar kormány az Európai Unió emberi jogi szankciós listájára...
Egy ukrán katona elmondása szerint, a besorozott újoncok túlnyomó többsége, röviddel azután, hogy a kiképzőtáborokba...
A magyar kormányfő közösségi oldalán is figyelemmel lehet kísérni az űrhajós visszaérkezését a Földre. Orbán Viktor ...
Felejthetetlen koncerttel tiszteleg a múltnak és a jelennek a Mandoki Soulmates.