Rálőtt szomszédja kutyájára - FOTÓK

A debreceni nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a 45 éves férfit. Felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt kell felelnie.

Egy debreceni nő tett bejelentést a rendőrségre vasárnap arról, hogy a kutyájára rálőtt a szomszédja egy légpuskával. A rendőrök azonnal a helyszínre mentek, majd lefoglalták a 45 éves férfi légpuskáját, őt pedig előállították a kapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki.

A nő éppen az autójával állt ki, amikor a kutyája kiszökött és a szomszédja kerítésénél elkezdett ugatni. A férfi ekkor elővette a légpuskáját és többször is rálőtt a kutyára - közölte a rendőrség.

 

A Debreceni Rendőrkapitányság felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást a férfival szemben. Az eljárás során vizsgálat tárgyát fogja képezni az esetleges állatkínzás is.

2020. december 29. 09:49
A Fidesz a békét és a nyugalmat képviseli. „Tessék választani!” – írta a miniszterelnök.
Mégis mi van abban a programban, amit háromszázan írnak, és ennyire kell titkolni? Az már csak a kisebbik kérdés, ho...
Tavasz óta gőzerővel készül a Tisza Párt programja, de a részleteket még nagyon sokáig titkolni akarják Magyar Péter...
Nagy Ervin szerint nem kell mindent elmondani, mert azt az ellenfelek félreértelmezhetik vagy felhasználhatják – így...
Egy fiatal, boldog pár, akik izgatottan várták első kisfiuk érkezését. Aznap, amikor eljött a 36. heti ultrahang ide...
family
Énekelt, táncolt, szerepelt reality-ben, veszekedett, békült, állt már bíróság előtt is – de egy biztos: sosem lehet...
family
OTT A FARKA! - Ezek akkorák, mint a nyulak. Patkányok leptek el egy 8.kerületi bérházat, de máshol is kritikus a hel...
family
KIVÉGEZTE - Beismerte, hogy leszúrta a barátját az Akácfa utcai gyilkos, társával bulizni érkeztek Budapestre, a fér...
Egy 14 éves kislány a mostani történet főszereplője, aki 130 kilót nyom. Most segítséget kért és ez példaértékű! Sej...
family