Óriási tömeg énekelt a születésnapos Harry hercegnek

Pénteken lett 39 éves.

Sussex hercege pénteken ünnepelte 39. születésnapját, amikor is feleségével, a 42 éves Meghan Markle-el Németországba utaztak – írta meg a People.

A házaspár ugyanis részt vett a 2023-as Invictus Games Németország-Lengyelország röplabda mérkőzésén, mely eseményen szép számú nézőközönség gyűlt össze.

Miután a lelátón tartózkodó vendégek észrevették a királyi család tagjait, egy emberként kezdték énekelni a Boldog Születésnapot! című dalt Harrynek.

Harry herceg egyértelműen élvezte a tömeg szeretetteljes fogadtatását, feltartott hüvelykujjal köszönte meg, hogy gondoltak rá.


Harry herceg születésnapjának megünneplése az elmúlt évben közel sem volt ennyire önfeledt, hiszen egy héttel nagyanyja, Erzsébet királynő halála után lett 38 éves.

Emiatt a kétgyermekes apuka - egészen a szeptember 19-én megtartott állami temetésig - az Egyesült Királyságban tartózkodott.

Harry életében ez volt a második alkalom, hogy születésnapja egy szeretett családtag temetésének idejére esett.

Édesanyja, Diana hercegnő 1997. augusztus 31-én halt meg, temetésére pedig egy héttel később – kilenc nappal Harry 13. születésnapja előtt – került sor.

Címlapfotó: Green Lemon hivatalos Twitter-oldala

2023. szeptember 15. 18:08
Halálos baleset történt szombaton az M1-es autópályán Mánynál, ahol a 31-es kilométerszelvénynél a Győr felé vezető ...
Húsz nap elzárásra ítélte a bíróság azt az idős nőt, akinek a kutyái rátámadtak egy kislányra Zsámbékon. A gyereknek...
Hatalmas érdeklődés övezte a Harcosok Klubja edzőtáborát, amelyet szombaton Sátoraljaújhelyen rendeztek meg. A rende...
A Tisza Párt rezsiügyi ajánlata nem más, mint a rezsicsökkentés felszámolása – jelentette ki Czepek Gábor államtitká...
A tehetségkutató válogatója nem várt ellentéteket szült a szakemberek között.
150 ezren tüntettek a bevándorlás ellen Londonban. Egyre nagyobb feszültséget okoz ugyanis a tömeges migráció az Egy...
Hordágyon hozták le a tűzoltók a hegyről azt a férfit, aki túrázás közben sérült meg szombat délután a Pilisben. A D...
Meglátta egy biciklis futár, hogy egy nő egy lopott kerékpárral megy az út szélén Budapesten, megállította őt és a v...
A nyomravezetői díj ellenére sem találja a rendőrség azt a gyújtogatót, aki miatt márciusban leégett a szamosszegi s...
Konyhai bárddal támadt egy rendőrre egy férfi Ajkán. A járőrök azért mentek a lakásába, mert részegen üvöltözött és ...