Orbán Viktor elárulta, mi volt a legjobb dolog, ami 2023-ban történt vele - Videó

A miniszterelnök újévi szokásairól is mesélt.

Adjon Isten boldogságot hazánkba! Boldog új évet, Magyarország! – írta közösségi oldalán újévi bejegyzésében Orbán Viktor. A miniszterelnök vasárnap éjjel közzétett videójában kérdésekre válaszolva engedett betekintést szilveszteri szokásaiba, valamint arról is beszámolt, hogy mi volt a legjobb dolog, ami 2023-ban történt vele.

Megszületett a hatodik unokám, Zsigmond

– árulta el a kormányfő, a család legújabb tagjáról pedig fotókat is mutatott követőinek.


A miniszterelnök videójában egyebek között arról is beszámolt, hogy a puncsot vagy a pezsgőt szereti-e jobban, a műbeles vagy a juhbeles virslit eszi-e szívesebben, hogy mit vár az új esztendőtől, vagy hogy hagyományosan mivel tölti az újév első napját.

Ha lehet a fiammal, ha nem, akkor egyedül megnézem az angol-magyar 6:3-at. Szeretem győzelemmel kezdeni az évet, így estére, egy győzelem már mögöttem van

– fogalmazott Orbán Viktor.

Címlapfotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher

2024. január 01. 13:17
Húszezer ember adatai szivároghattak ki a Tisza applikációjából – ukrán fejlesztőcég és a hadsereghez köthető kapcso...
A Tisza Párt elnöke azonban azt még nem ismerte be, hogy a mobilalkalmazásukat ukránok is fejlesztették.
A Fidesz-előny a számtalan biztos, családokat segítő kormányzati intézkedéseknek köszönhető – derült ki Társadalomku...
Szerelmesekként mentek be, most pedig végig nézik, ahogy párjuk megcsalja őket. Kegyetlen lehet, nem csoda, hogy sor...
family
Már gyerekként is a színpad volt az élete, mára meg már milliós rajongótábora van és teltházas gigakoncerteket ad or...
family
Egyre többen döntenek úgy manapság, hogy szinglik lesznek. De divat lenne ez vagy inkább kényszer? Rengetegen küzden...
family