
Oroszország elleni atomháborúra készülnek a britek: nukleáris fegyvereket adnának Németországnak
A most 20 éves Alyssa Carson mióta az eszét tudja az űrbe vágyik. 3 évesen már űrtáborba járt, 16 évesen pedig legfiatalabbként megszerezte diplomáját a Advanced Space Academy-n.
A „csodalány” már könyvet is publikált „Szóval asztronauta szeretnél lenni” címmel, de számos ezzel kapcsolatos előadást tart 12 éves kora óta nála jóval idősebb mondhatni kollégáinak, illetve azoknak, akik az övéhez hasonló álmokat dédelgetnek.
Az eddigi legfiatalabb ember az Egyesült Államokban, aki megjárta a világűrt 32 éves volt. A NASA jelenlegi tervei szerint 2030-ban küld majd embereket a Marsra, így, ha a fiatal lány is a legénység tagja lesz, valószínű a trónbitorlás.
Az erre való felkészülés azonban bonyolult és hosszadalmas procedúra. Alyssa most asztrológia szakos a floridai egyetemen, és minden napját annak szenteli, hogy ha eljön a nagy pillanat, olyan felkészült legyen, amennyire az lehetséges - mondta a The Female Lead-nek adott interjújában.
A címlapfotó: facebook.com/NASA

Oroszország elleni atomháborúra készülnek a britek: nukleáris fegyvereket adnának Németországnak

Jó üzlet a lengyeleknek a háború

Moszkvának üzent a belga miniszter, szerinte ekkor jön el a világvége

Nem kérünk a dezertőrökből! – Keményen reagáltak a németek és lengyelek a több tízezer új ukrán menekültre

Rosszul hangzik: Donald Trump elrendelte az atomfegyvertesztek újrakezdését

Állami kampányban és fesztiválon is szerepelt a gyermekpornográfiáért elítélt drag queen

Újabb részletek derültek ki a Louvre kirablásáról

Nem akart abortuszt – agyonlőtte várandós barátnőjét

Szemcseppel ölte meg szeretője a rendőrfőnököt

Folyóba gurult egy autó és elmerült a sofőr feleségével

Hentesbárddal ölt meg egy kisfiút egy nő, egy parkolóban esett neki

Ezért nem enged Zelenszkij a háborúból