Menczer Tamás: Mi nem emelünk adót, a Tisza párt akar – az emberek döntenek

Nem hagyják, hogy a magyarok veszítsenek a Tisza adójával.

Menczer Tamás Facebook-oldalán legfrissebb közzétett videójában a Telex kérdésére válaszolva a Tisza-párt adóemelési tervét véleményezte.

Mi nem akarunk adót emelni, a Tisza párt akar. Az emberek meg eldöntik ebből melyik tetszik nekik. Plusz hogy átverték őket, az tetszik e nekik

– kezdte a politikus, majd hozzátette, hogy pártállástól függetlenül mindenki válaszát várják. A Telex riportere ezek után a nemzeti konzultáció anyagi vonzataira kérdezett rá.

Elfogadható, hogy az elmúlt 15 évben hozzávetőleg ilyen 90, több mint 90 milliárdot költött az állam nemzeti konzultációkra? Elfogadható, hogy az állam ennyit költ egy pártnak a mozgósítására?

Nem mozgósításra költünk

– kezdte a válaszát a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója, majd kiegészítette, hogyha a magyar emberek a Tisza párt adóemelése mellett foglalnak állást, nagyon sokat veszítenének, amit ők nem fognak hagyni.

...De mondom még egyszer, sokkal többet vesztenek a magyar emberek, vagy vesztenének, ha hagyjuk, de nem hagyjuk, a Tisza adóval, mint amennyit ez az egyébként demokratikus, indokolt folyamat, ami a nemzeti konzultáció, kíván

– zárta a válaszát Menczer Tamás.

2025. szeptember 15. 12:02
Egyértelműen kirajzolódott egy pisztoly formájú tárgy körvonala a pulóvere alatt.
A Magyar Nemzet forrása szerint a tiszás aktivisták szombati találkozójára is a Magyar Péter által hazudott 1500 önk...
Tíz év. Egy évtized. Ennyi ideje védjük a hazánkat és Európát az illegális migrációtól. Tíz éve vezettük be a jogi h...
Villámárvizet okozott a vihar Dunaújvárosban, rövid idő alatt olyan sok eső esett, hogy a csatornák nem tudták elnye...
Tapétavágókéssel fenyegette meg exét egy férfi Ongán. Előbb megrongálta a nő kocsiját, majd betuszkolta az autóba és...
A tilos jelzés és a leengedett sorompó ellenére hajtottak át az autósok egy vasúti átjáróban, Levél és Mosonmagyaróv...
Beismerte és megbánta a nyugdíjas férfi, hogy szíven szúrta nevelt lánya volt párját Nagykanizsán. A férfi feltehető...