
Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket
Az indonéz légi irányítók szombaton vesztették el a kapcsolatot a belföldi viszonylatban közlekedő utasszállító repülőgéppel, amelynek 62 ember volt a fedélzetén. A Sriwijawa légitársaság Jakartából a borneói Pontianakba közlekedő, Boeing737-500 típusú gépével négy perccel a fővárosból való felszállás után szűnt meg a kapcsolat.
A gép menetideje Pontianakig, amely Nyugat-Kalimantan tartomány fővárosa, mintegy 90 perc. A gépen 56 utas és hat főnyi személyzet tartózkodott. A járatokat figyelő Flightradar24 nevű portál szerint a gép egy perc alatt 10 ezer lábnyit süllyedt.
A feltételezett roncsokra halászok hívták fel a figyelmet, és a Basarnas nevű szolgálat emberei siettek a helyszínre, amely Jakartától északra található a Jáva-tengeren. A kutató- és mentőszolgálat egyik szolgálat szóvivője hangsúlyozta: nem erősítheti meg, hogy a gép roncsait találták meg.
Közben az indonéz haditengerészet megerősítette, hogy megtalálták a gép roncsait, és hadihajókat indítottak a helyszínre, hogy megkezdjék a mentési munkálatokat.
MTI/A címlapfotó illusztráció

Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket

Brit védelmi miniszter: Európának fel kell készülnie a háborúra

Bevásárlóközpont pelenkázójában késeltek meg egy nőt

Megölte 4 éves kisfiát egy nő, mert még nem volt szobatiszta

Észtország is háborúra készül – 12 hónapra bővíti a sorkatonaság idejét

Brüsszel radikális tervet javasol: Ukrajna már 2027 január 1-jén az EU tagja lehet

Altatásban lévő betegeket erőszakolt meg egy kórházi ápoló

Német vezérőrnagy a sorkatonaság mellett 48 órás munkahetet javasol

Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél

Horror egy német karácsonyi vásáron: hátba szúrtak egy 16 éves fiút

Tízezreket evakuálnak Washington államban a heves esőzés okozta árvizek miatt

Újabb erős földrengés rázta meg Japán északkeleti régióját