Meghalt egy idős férfi a debreceni strandon, vizsgálják a tragédia körülményeit

Az újraélesztés nem segített.

Szomorú esemény árnyékolta be a nyári kikapcsolódást Debrecenben. Pénteken egy 70 év körüli férfi életét vesztette az Aquaticum Debrecen strandon - adta hírül a Hajdú-Bihar vármegyei hírportál.

Az Országos Mentőszolgálat megerősítette, hogy a helyszínen megkezdett újraélesztési kísérletek ellenére a férfi életét nem sikerült megmenteni.

A fotó illusztráció: Shutterstock

A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság a hírportállal közölte, hogy a Debreceni Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit. Az eddigi információk alapján idegenkezűség vagy bűncselekmény gyanúja nem merült fel.

2025. június 07. 12:49
JÁRVÁNYVESZÉLY! - Halálos lépfene pusztít Horvátországban. Hirtelen jött, nagyon sok marha megdöglött. Szigorú intéz...
family
Botrány a francia Riviérán! Erdélyi Mónika nyaralása egy hangulatos vacsorának indult, de fizetés nélküli távozás le...
family
Egyik pillanatban még szerelemre vágyott, a másikban meg attól félt, hogy rátörik az ajtót. Oláh Orsi, a Házasság el...
family
FRONTÁLIS - Kamionnak csapódott, szörnyethalt egy autós Csémnél, egy szemtanú szerint a férfi a telefonját nyomkodta...
Önök tudják, hogy a ma már luxusban és szeretetteljes családban élő Polgár Tünde honnan származik? Miskolcon nőtt fe...
family