Marsi Anikó elképesztő fogyása után is ragaszkodik kedvenc szokásához

Van, amiről semmiképp sem hajlandó lemondani.

Marsi Anikó hosszú idő után úgy érzi, visszakapta lánykori alakját. A műsorvezető ma már büszkén néz a tükörbe, sőt, még fürdőruhára is vetkőzött egy fotózás kedvéért. A pénteki Mokkában beavatta a nézőket, hogy mekkora kitartás kellett ahhoz, hogy mindezt elérje. Azt is elárulta, hogy mi az a szokás, amit továbbra is végez.

Mondhatnám azt, hogy irdalmatlanul sokat sportolok, hetente lefutok 40-50 kilométert, és ez igaz. Csak nem attól nézek így ki. Mert amikor dagadt voltam, akkor 70-80 kilométereket futottam le

- mondta a Tények műsorvezetője. Éppen ezért nagyon hálás annak a módszernek, amire rátalált.

A fogyásnak a titka, a 90-10 elméleten alapszik

- árulta el Marsi Anikó, hozzátéve, hogy 90 százalékban tehát az étkezés, vagyis a bevitt étel mennyisége határozza meg a súlyt.

De sportolni kötelező. Nem hagytam abba a futást, mert az segít, hogy fizikálisan és mentálisan fitten tartson

- hangsúlyozta, a külsejére immáron büszke műsorvezető.

A fotózás ötlete barátnőjétől származik, akinek az életmódváltás módszerének megismerését is köszönheti. Bízik benne, hogy sokak számára lehet inspiráló, hogy akár ötvenévesen is lehet csinos, és vonzó egy nő.

2025. június 13. 10:18
Szexuális visszaélés és szeméremsértés miatt emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség egy pécsi középiskolai testnevelőt...
Kétségbeesett lépésre szánta el magát a nyugdíjas.
A miniszterelnök szerint Európának nem Washingtonban kellene „kilincselnie”, hanem Moszkvával kellene biztonsági meg...
Galgahévíz közelében mintegy 2400 méter mélyen új kőolajlelőhelyet talált a MOL és az O&GD. A Galgahévíz-4 elnevezés...
Heves vita előzte meg a gyilkosságot.
Az IMF szerint már most látszik, hogy nem elég Ukrajnának az eddigi támogatás, 20 milliárd dollárral többre lenne sz...
időjárás-jelentés, 2025. szeptember 12., péntek reggel
DRÁMA - Meg akarta ölni az anyját és saját magát is egy szigetszentmiklósi férfi. A lelkisegély-szolgálatnak mondta ...