Ismert színésznő csatlakozott az új Indiana Jones filmhez

Az Emmy-díjas brit színésznő, Phoebe Waller-Bridge lesz Harrison Ford párja az Indiai Jones ötödik filmjében - jelentette be pénteken a Lucasfilm.

A produkcióba visszatér a többszörös Oscar-díjas zeneszerző, John Williams, aki mintegy 40 éve, 1981-ben az Indiana Jones és az elveszett frigyláda fosztogatói című film zenéjét szerezte.

A film producerei Steven Spielberg, Kathleen Kennedy, Frank Marshall és Simon Emanuel lesznek, az ötödik Indiana Jones-film 2022. július 29-én debütál a mozikban - közölték.


Harrison Ford utoljára fogja alakítani a kalandor történészprofesszor szerepét.

A filmsztár 1981-ben, az India Jones és az elveszett frigyláda fosztogatói című filmben játszotta először Indyt, majd az Indiana Jones és a végzet temploma (1984), az Indiana Jones és az utolsó kereszteslovag (1989) és a 2008-ban bemutatott Indiana Jones és a kristálykoponya királysága című filmben is ő alakította a hőst.

MTI/Címlapfotó: Lucasfilm

2021. április 10. 06:40
Több mint a magyarok 60 százalékát érintené Magyar Péterék tervezett adóemelése. A középosztály nagy kárát látná a t...
„Ennyire nem lehetünk ostobák!” – tört ki hisztérikusan Magyar Péter.
Két órán belül két motoros baleset is történt Bács-Kiskun vármegyében pénteken.
Meghalt egy 30 éves férfi, amikor autójával frontálisan ütközött egy kamionnak Perkupa és Bódvaszilas között csütört...
Izgalmas kalandokkal és forró pillanatokkal startol a TV2 őszi műsorstruktúrája.
Fenyegetések, véres leszámolások, zsarolások. Ők azok, akik megjárták az alvilág legsötétebb bugyrait. Nevük hallatá...
family
Befizetett több mint hárommillió forintot kaucióra, majd amikor kiköltözött az albérletből, egy forintot se látott b...
family
Keresztnevük alapján már nem a német állampolgárságúak vezetik a német szociális segélyezettek listáját - erről az I...
Az Európai Bizottság elnöke, Ursula von der Leyen a lengyel–belorusz határon ünnepelte a határkerítést, miközben a m...
A Magyar-család lopott, csalt, sikkasztott és közokiratot hamisított, erről vallott a Tisza Párt elnökének egyik köz...