
Adományt gyűjtött halott gyerekének – emberöléssel vádolják
Felkavaró balesetben életét vesztette egy olasz szörfös Indonéziában, a Mentawai-szigetek közelében – számolt be a hétvégén a Virgilio Sport.
A 36 éves Giulia Manfrini élete a deszkák körül forgott, rendszeresen osztott meg szörfös és snowboardos tartalmakat a közösségi oldalán, ahol több mint 26 ezren követték.
A Venaria Reale-ből származó influenszer éppen edzett az óceánban, amikor megtámadta egy kardhal. Az állat a mellkasán sebesítette meg, és bár kimentették a vízből, és kórházba szállították a nőt, ott már csak a halál beálltát tudták megállapítani.
Giulia szülővárosát megrázta a tragédia híre, a polgármester a közösségi médiában emlékezett meg a közkedvelt sportolóról, és hasonlóan tett rengeteg hozzászóló is a szörfös utolsó bejegyzése alatt.

Adományt gyűjtött halott gyerekének – emberöléssel vádolják

Megölte gyermekei anyját, majd napokig bevásárlókocsiban tologatta a testét

Brutális felvételek kerültek elő az ausztrál terrortámadásról - videóval

Felgyújtották a feldíszített fenyőfát a városközpontban

Durva, zsidók elleni terrortámadás történt, sokakat agyonlőttek

Tavaly Németország még hevesen ellenezte az orosz vagyon elkobzását

Párizs retteg, lemondta a szilveszteri ünnepséget – intő jel Európa számára

A Guardian szerint Európa jövője a bevándorláson múlik, nem azon, hogy megállítsák

Merényletet terveztek egy adventi vásáron, elfogtak öt férfit

Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket

Brit védelmi miniszter: Európának fel kell készülnie a háborúra

Bevásárlóközpont pelenkázójában késeltek meg egy nőt