
KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
Mint arról korábban beszámoltunk, egy ismeretlen férfi január 19-én rátámadt egy munkába tartó nőre a gödöllői HÉV-en. Azóta óriási hajtóvadászat indult a férfi után, akiről csupán egy fantomkép áll a rendőrség rendelkezésére.
Az eset kapcsán nyomozócsoport alakult, az erőszakoskodóról grafika készült, Pest megye rendőrfőkapitánya nettó 1 millió forint nyomravezetői díjat tűzött ki - számolt be róla a rendőrség.
Az eltelt 46 napban a nyomozócsoport és a kiegészítő egységek munkatársai:
Az ügyhöz kapcsolódva előállítottak 12 embert, de nem volt közük a támadáshoz. A nyomozás iratainak egymás mellé rakott lapjainak hossza négy Duna híd hosszát teszi ki, a kezdeményezett és fogadott telefonhívások száma több mint háromezer, az elektronikus levelek száma ötszáz körüli.
A támadóról készült grafika alapján készített plakátokat pénteken kezdték teríteni a H8 vonalán és környékén. A HÉV szerelvényeken, a megállókban, a forgalmasabb helyszíneken több száz felhívást helyeztek ki a HÉV rendészet munkatársai és a gödöllői rendőrök.
A rendőrség továbbra is várja a felderítést segítő állampolgári bejelentéseket a közismert telefonszámokon (06-80-555-111 - Telefontanú, és a 112 központi segélyhívó). A gödöllői rendőrök pedig folytatják a hajtóvadászatot, és mindent megtesznek a támadó azonosítása, felkutatása és elfogása érdekében.

KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Ön is vásárolt az Auchanban? Ezt a terméket ne fogyassza el!

Figyelmeztetik a magyar határ mellett élőket, váratlan hír érkezett

Végig lopták az országot a pénztárca tolvajok

Részegen száguldott a rendőrök elől, végül pórul járt a motoros - videóval

Vadásztőrrel mellkason szúrta bérlőjét egy férfi Dunakeszin

Dráma Miskolcon: Holttestet találtak egy pincében

Nyílt utcán kegyetlenül megöltek egy férfit Hajdúnánáson

Budapestre jön az igazi Mikulás: ekkor kezdődik a 21. MikulásGyár!

Úszva próbált elmenekülni a rendőrök elől - a Dunába ugrott

Most érkezett: gyerek is van a magyar elhunytak között a kenyai repülőbalesetben

Kutyasétáltatás közben vízzel teli gödörbe zuhant egy 15 éves lány Zircen