Halálra gázolt négy rendőrt, 22 év börtönt kapott

22 börtönre ítélték szerdán Ausztráliában, azt a teherautó-sofőrt, aki egy éve halálra gázolt négy rendőrt, miközben azok egy gyorshajtót igazoltattak - jelentette az AP amerikai hírügynökség.

A 48 éves Mohinder Singh-ről kiderült, hogy kialvatlan volt és kábítószert fogyasztott a tragikus baleset előtt. A 22 évből 18-at mindenképpen le kell ülnie.

Ami a gyorshajtót illeti, ő is bíróság elé került. Azért úszta meg élve a gázolást, mert annak pillanatában nem a rendőrök mellett volt, hanem előtte félrevonult vizelni.

A baleset után lefényképezte a halott rendőröket - három férfit és egy nőt -, később pedig a fotókat feltette az internetre. Kiderült, hogy gyorshajtásakor kábítószer hatása alatt állt. Ügyében április 28-án hirdetnek ítéletet.

 

MTI

2021. április 14. 07:34
A Békemenet sikeresebb és Orbán Viktor mondanivalója népszerűbb volt, mint kihívójáé – ismertette legújabb felmérésé...
Magyarországon a kormány egyedülálló családtámogatási rendszert épített ki az elmúlt években, több mint harmincféle ...
Fontos látogatáson vesz részt a magyar miniszterelnök hétfőn. Orbán Viktor XIV. Leó pápával és Giorgia Meloni olasz ...
Ha az Európai Unió Putyin letartóztatásáról beszél, azzal nem lehet véget vetni az orosz–ukrán háborúnak. Területi e...
MEGHALTAK - Meghalt két magyar férfi, amikor egy részeg sofőr hátulról az autójuknak csapódott az A9-es autópályán A...
A "lengyel Kollár Kinga" vonult Magyar Péterék nemzeti menetében. Ő az, aki az Európai Parlamentben a Magyarországot...
BEKÖLTÖZTEM, NEM MEGYEK HAZA - Indul a Megasztár, itt az első élő show, a versenyzők már be is költöztek a Megaházba...
family
Azt már megszokhattuk, hogy a Megasztár mindig egy új fokozatra kapcsol az élő adásokkal, ugyanis már a tehetségkuta...
family
Beköltöztek a Megasztár új lakói a Megaházba, ezzel hivatalosan is elkezdődött az idei nagy kaland. Egy ház, tizenhá...
family