2025. október 31. péntek, Alfonz
13°C Budapest

Halálos tragédia történt Zalaegerszegen, Soltvadkertről egy idős nőt vittek kórházba

Meghalt egy férfi, aki autójával frontálisan ütközött egy másik kocsival péntek este Zalaegerszegen - közölte a Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI megkeresésére. Soltvadkertnél is baleset történt.
Tenyek.hu
2024. február 10., szombat 07:37
Vágólapra másolva!

Cséber Benjamin tájékoztatása szerint a baleset a Balatoni úti felüljárón történt.

Az egyik járművezető, egy 60 éves férfi a helyszínen életét vesztette. A másik kocsi vezetője, egy 48 éves férfi könnyebben sérült meg.

A Zala Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az esetről a honlapján azt közölte: az ütközés következtében a járművébe szorult embert a zalaegerszegi hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a négysávos felüljárót teljes szélességében lezárták.

Súlyosan megsérült egy nő Soltvadkerten

Egy idős nő súlyosan megsérült szombaton hajnalban, amikor autójával árokba csapódott Soltvadkerten az 53-as főúton. Az osztrák rendszámú Mercedes Kiskőrös felől Soltvadkerthez érve elaludhatott, és a kanyarban egyenesen továbbment, a vasúti átjáróban átszakította a szalagkorlátot, majd a vízelvezető árokban a tetejére borulva állt meg.

Az autót vezető osztrák nő a kocsiból még ki tudott mászni, de méterekkel arrébb összeesett, a földön fekve találtak rá. A mentők súlyos sérülésekkel, a kiskunhalasi kórházba szállították.

A baleset pontos körülményeit a Kiskőrösi Rendőrkapitányság munkatársai vizsgálják.

A címlapfotó illusztráció

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk