Bővül a királyi család

Erzsébet királynő unokája, Zara Tindall, harmadik gyermekével várandós. A hercegnő férje, Mike Tindall egy podcast beszélgetés során árulta el az örömhírt. 

Zara Tindall bár szintén hercegnő, mint Anna vagy Beatrix, de szülei gyerekkorában úgy döntöttek, nem veszik fel neki a rangot, így férje, Mike vezéknevét viseli.

A párnak már két lánya van: Mia és Lena, ezért Mike azt mondta, hogy "fiút szeretne".

Mike azzal poénkodott, hogy ha már ebben a nehéz időszakban várják a babát, valami olyan nevet adnának az újszülöttnek, amiről a koronavírus jut az eszükbe: Covina és Covey. 

Fotó: https://www.facebook.com/TheBritishMonarchy/photos/?ref=page_internal

2020. december 10. 13:34
Földkupacokat kerestek a kertben a rendőrök, azt hitték, hogy megöltük az unokámat. Ezt mondta a nagymamája annak a ...
Többször is rátámadt az anyjára, volt, hogy fegyvert fogott a fejéhez, a gyilkosságokhoz pedig már fejszét, fűrészt ...
Nagyon zabos volt a Sziget szervezőire, amiért meghívták ezt az együttest – mondta pénteki Kossuth Rádiónak adott in...
Munkahelyi balesetben meghalt Kádár Zoltán, a Rába ETO egykori válogatott kézilabdázója.
14 éves kisfiú talált rá nevelőanyja kihűlt holttestére Nyíregyházán, miután a nőt brutális módon agyonverte a gyere...
Súlyos egészségkárosodást okozhatnak a klór-dioxidot tartalmazó, újabban interneten népszerűsített "csodaszerek" - k...
Orvoshoz kellett volna vinnie, ehelyett megerőszakolta és megfojtotta a 12 éves kislányt a család egyik ismerőse Nyí...
Nem tartotta a követési távolságot és nagy erővel az útkezelők furgonjába hajtott egy sofőr Pirtó közelében csütörtö...
Kiskorú veszélyeztetése miatt nyomoz a rendőrség annak a csecsemőnek az ügyében, aki még februárban halt meg a szige...