Bedrogozta, majd megerőszakolta diákját

Bíróság elé kell állnia egy 34 éves tanárnőnek és férjének. A nő a vádak szerint alkoholt és drogot adott egy 15 éves diákjának, majd közösült vele, a férje pedig végignézte a louisianai Youngsville-ben.

A tanárnő férje, nemcsak tudott a dologról, de végig is nézte, ahogy párja és a kamasz fiú szexelnek. A 15 éves tini külföldi cserediákként került a házaspár otthonába, akik elvállalták, hogy szállást adnak neki – írja a Daily Mail

A rendőrség azonban egy januári névtelen bejelentésből megtudta, hogy a nő és férje a nemierőszakon kívül alkoholt és marihuánát is adott a fiúnak, ami az államban illegális, az előbbinek pedig 21 év az alsó korhatára.

A beleegyezéses szex alsó korhatára 17 év, vagyis a tanárnő tette még akkor is nemi erőszaknak minősül, ha a cserediákot nem kényszerítették szexre.

A nőt és férfit óvadék ellenében szabadon engedték.

2021. február 15. 11:11
Az ukrajnai toborzási gyakorlatok egyre agresszívebbé válnak, sokszor erőszakkal viszik el a civileket. Aki már szol...
Hónapokon belül lecserélheti Volodimir Zelenszkij ukrán elnököt az Egyesült Államok. Ha Zelenszkij nem hajlandó önké...
Mintegy hatezer liter olaj ömlött az Északi-tengerbe a németországi Cuxhaven kikötővárosnál, ahol két hajó összeütkö...
A Tusványos az a hely, ahol lehet eszmét cserélni, inspirálódni, vitatkozni, világot megváltó gondolatokat megoszta...
Drasztikus átalakítást tervez Brüsszel a támogatásokban, 33 ezer milliárd forinttal adna kevesebbet az európai gazdá...
Agrárgazdasági szempontból jónak nevezte, ha több tízezer családi gazda eltűnik és a földek olyan használók kezében ...