
Kiugrott az erkélyéről egy 10. osztályos fiú Tokajban, szörnyű esetről érkezett hír

A police.hu tájékoztatása szerint a Pest megyei rendőrök kedden kora hajnalban meg akartak állítani egy tehergépkocsit az M5-ös autópályán, azonban sofőrje a rendőri jelzésre nem állt meg, hanem továbbhajtva pár kilométerrel arrébb szalagkorlátnak ütközött.
A járműben, amelyet egy 24 éves szír férfi vezetett, 20 külföldi tartózkodott, mindannyian könnyű sérülést szenvedtek a balesetben. A magukat szír állampolgárnak valló migránsokat a sofőrrel együtt kórházba vitték.
Ellátásukat, meghallgatásukat követően az illegális migránsokat a hatályos magyar jogszabályok alapján visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz, a sofőr ellen a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya embercsempészés bűntettének gyanúja miatt büntetőeljárás indul.
MTI/Fotó: police.hu

Kiugrott az erkélyéről egy 10. osztályos fiú Tokajban, szörnyű esetről érkezett hír

Meghalt Mohácsi Árpád

Zalai testvérpár tragédiája: Döbbenetes felfedezést tettek az áldozatok házában

Testvérpár holttestére bukkantak otthonukban egy zalai településen

Megtartották az Egészséges Táplálkozás Hetét az Aktív Iskolákban

Autósok figyelem! - Itt vannak a 2026-os útdíjak

Rettegés Ferencvárosban: Drogosok dúlják fel a lakók mindennapjait

Futótűzként terjed egy veszélyes vírus Békésben

Jól halad a lakossági egyeztetés a Fertő tavi fejlesztés jövőjéről

Elmetszette lánya zaklatójának nyakát a kerepesi HÉV-megállóban

Hihetetlen, igazi tigrisre bukkantak a magyar rendőrök egy házban

Betonozni hívta a rendőröket