
Vizsgálat indul a Strabag ellen Ausztriában, amiért beleavatkozott a magyar választásokba
Péter, vállald a felelősséget, és magyarázd meg, hogyan kerülhetett fegyver egy lakossági fórumra!
– írta közösségi oldalára feltöltött videójához Szentkirályi Alexandra. A fővárosi Fidesz elnöke egy felvételt töltött fel, amelyen Magyar Péter egy fórumon kimondja: az altábornagynál valóban volt kézilőfegyver. Szentkirályi Alexandra szerint ezzel Ruszin-Szendi és Magyar Péter is kénytelen volt beismerni, hogy a politikus valóban fegyverrel ment ki a lakossági fórumára.

A kép forrása: Képernyőkép
A Magyar Nemzet is beszámolt arról, hogy amikor a balliberális sajtó már éppen mosdatta a Tisza Párt honvédelmi szakértőjét a fegyveres botrányából, és maga Ruszin-Szendi is azt állította, hogy nem hord magánál fegyvert, jött Magyar Péter, és a keddi barcsi fórumán kijelentette, a bukott vezérkari főnök tényleg lőfegyverrel jelent meg egy nyilvános rendezvényen.
Szentkirályi Alexandra szerint mindez az elképzelhető legnagyobb felelőtlenség, ráadásul illegális is lehet. Az elnök a következő kérdéseket intézte a Tisza Párthoz és Magyar Péterhez:
Hangsúlyozta: a katonának az a kötelessége, hogy szolgálja hazáját, nem az, hogy ártatlan magyar emberek életét veszélyeztesse. „És mi a magyarázata? Hogy a »legrosszabbra készült«. Mit kell ezalatt érteni?
Ha valaki egy tiszás fórumon tesz egy rossz vagy hirtelen mozdulatot, azt lelövi?
Fegyveres politikusoknak semmi keresnivalójuk emberek között! Legalább ebben értsünk egyet mindannyian!” – zárta üzenetét Szentkirályi Alexandra.

Vizsgálat indul a Strabag ellen Ausztriában, amiért beleavatkozott a magyar választásokba

Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen

Áttörte a határsorompót egy beregszászi ügyvéd, a kényszersorozás elől menekült Magyarországra – Videó

Orbán Viktor: „Nemet mondunk a tiszásokra, igent a 14. havi nyugdíjra”

Gerendai magához hívatta Magyar Pétert. Rögtön tudta, mit kell tennie a Sziget Fesztivál ügyében

Orbán Balázs a politikai etikai kódexről oktatja Magyar Péteréket

Lázár János: A Strabag húzzon el az országból!

Menczer felvételekkel bizonyítja, hogy tiszások a 13. havi nyugdíjat támadó szakértők

A Fidesz-kormány bevezeti a 14. havi nyugdíjat, a Tisza szakértői már a 13. havit is támadták

Vigyázat, letagadják! – Orbán Viktor lebuktatta Magyar Péter embereit

Elképesztően népszerű a magyarok körében a kormány csodafegyvere

Minden eddiginél több forrással segíti a kormány ezt az ágazatot