
Megszólalt a Kárpátia frontembere: nyíltan elmondta, miért kell a Fideszre szavazni

Orbán Balázs a miniszterelnök politikai igazgatója a közösségi oldalán kifejtette, egyre világosabban látszik, hogy ki áll a bankok és a multik oldalán, és ki a magyar emberekén. Tegnap egy külföldi tulajdonú bank vezető szakértője nyíltan elárulta: a piac (értsd: a nemzetközi gazdasági elit) a Tisza Párt győzelmében reménykedik, ami egyet jelent a jelenlegi kormány leváltásával. Az is kiderült, hogy a Magyar Péter vezette Tisza betű szerint hajlandó végrehajtani azokat a megszorításokat, amiket Brüsszel a multikkal és a bankokkal karöltve látni szeretne Magyarországon.

Orbán Balázs szépen végigment azokon a tételeken, melyeket Brüsszel elvárna a 2026-ban reményeik szerint hatalomra kerülő Tisza Párttól.
Ma pedig a Bloombergen jelent meg interjú Kármán András bankárral, a Tisza Párt gazdasági szakértőjével, aki arról beszélt, hogy a gazdasági programjuk célja a különadók, köztük a bankadó és a szektorális adók kivezetése – vagyis újra a multik és a bankok járnának jól, nem a magyar emberek
– írta a posztjában Orbán Balázs.
A miniszterelnök politikai igazgatója kijelentette, a jelenlegi nemzeti kormány ezzel szemben azt gondolja, hogy az óriásprofitot termelő nagyvállalatoknak, bankoknak és energiacégeknek is hozzá kell járulniuk a közös teherviseléshez.
„Miközben ők Brüsszellel és a bankokkal karöltve szűkítenék a magyar emberek lehetőségeit, Orbán Viktor éppen tegnap jelentette be, hogy január 1-től bevezetjük a 14. havi nyugdíjat. Nem hagyjuk, hogy a Tisza Párttal visszatérjen a megszorításpárti politika, és hogy a magyar emberek rovására húzzanak hasznot a bankok és a multik"
– zárta a posztját a fideszes politikus.
Nyitókép: Tények archív

Megszólalt a Kárpátia frontembere: nyíltan elmondta, miért kell a Fideszre szavazni

Orbán Viktor: Ha nem akarjuk, hogy kizsebeljék Magyarországot, nemzeti kormányra van szükségünk!

Németh Szilárd: Ha a Tisza Párton múlna, háromszoros rezsiárakat fizetnének a magyarok

Menczer Tamás kitálalt, itt a választási győzelem receptje - videóval

Lázár János: Magyar Péter és a Tisza nem változás, hanem veszély!

Menczer Tamás: Nem fogjuk hagyni, hogy Zelenszkij, az ukránok és a Tisza közösen tönkretegyék Magyarországot - videóval

Hidvéghi Balázs: Közel kétmillióan töltötték ki a nemzeti petíciót

Radnai Márk: „Be kéne LSD-zni” – újabb nyomozás indulhat a tiszás drogbotrány ügyében

Menczer Tamás: évi egymillió forint pluszköltségbe kerülne egy négyfős családnak a Tisza energiaterve

Budaházy Edda: Egyéniben a Fideszre kell szavazni - Videó

Orbán Viktor figyelmeztetése: a Tisza tönkre tenné a magyar családokat

Orbán Viktor: Nem hagyjuk, hogy a Tisza tönkretegye a magyar családokat