
Így szomorkodnak a tiszások Magyar Péter lejtmenete miatt - Videó
A részletekről szólva elmondta: az elsöprő többség, a válaszadók több mint 95 százaléka világossá tette, hogy egyetért a kormány és a kormánypártok céljaival.
Gazdasági semlegességre van szükségünk, és a magyar érdeknek megfelelően minden irányban építenünk kell a gazdasági kapcsolatainkat. A 21 pontos gazdasági akciótervet pedig végre kell hajtanunk és így is teszünk - mondta, kiemelve: a kormány segíti a bérek emelkedését, indítja a munkáshitelt, megduplázza a családi adókedvezményt, segíti a megfizethető lakhatást, soha nem látott mértékben támogatja a kis- és középvállalkozókat, megvédi és állandósítja a 13. havi nyugdíjat – ezekkel a döntésekkel a fiatalok, a családosok és az idősek is jól járnak.
Ne legyen kétségünk – tette hozzá rövid videójában Menczer Tamás – Brüsszel és „magyarországi csatolt részei” a jövőben is támadni fognak bennünket, „azonban a magyarok akarata világos, a saját sorsunkról csak mi dönthetünk”.
A magyar érdeket a jövőben is meg fogjuk védeni
– erősítette meg.
Forrás: Origo / Borítókép: MTI/Balogh Zoltán

Így szomorkodnak a tiszások Magyar Péter lejtmenete miatt - Videó

Kitört a pánik: a Tisza-hívek nem értik a zuhanást, saját közvélemény-kutatóikat vádolják csalással

Magyar Péter jelöltje kukacos csokimikulást osztogatott a gyerekeknek Hajdúböszörményben

Nagy István: a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült

Aláírások bizonyítják, kik állhatnak a Tisza megszorítócsomagja mögött

Dömötör Csaba: a Tisza-csomag merényletkísérlet a magyar családok megélhetése ellen

Orbán Viktor a Tisza-csomagról: Új arc, de a régi módszer - Videó

El lehet felejteni a minimálbér-emelést, ha a Tisza programja lépne életbe

Puzsérék a szabad drogozást követelték a Kossuth téren

Orbán Viktor irányt mutatott a jövő évre

Tisza-vagyonadó: Magyar Péterék brutálisan levinnék az értékhatárt és növelnék az adókulcsot

Menczer Tamás több témában is felvilágosította a Partizánt + videó