
Ezeknek tényleg elmentek otthonról! Azt hiszik, hogy Ukrajna uniós tagsága biztonságot hoz Európára

Februárban jelentették be, hogy a japán Fukuoka visszalépése után Budapest ad otthont a 2022-es vizes világbajnokságnak. A FINA korábbi közleménye szerint Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Huszain al-Muszallam FINA-elnök állapodott meg a vb-ről. A világbajnokságnak június 18. és július 3. között ad otthont a magyar főváros, 2017 után másodszor. A nemzetközi szövetség a budapesti vb-ről hozott döntését azzal indokolta, hogy ezzel a sportolók lehetőséget kapnak arra, hogy idén nyáron is egy világméretű eseményen szerepeljenek.

"Roppant szerencsések vagyunk, hogy olyan házigazdáink vannak, akik osztják a vizes sportok iránti szenvedélyünket, és megvan bennük az akarat, a képesség és a rugalmasság ahhoz, hogy megrendezzék a FINA legbecsesebb eseményét"- idézte a közlemény a FINA vezetőjét.

A két hétig tartó sporteseménynek Budapest három vidéki nagyvárossal, Szegeddel, Debrecennel és Sopronnal közösen ad otthont. A mintegy 2300 sportoló öt sportágban, több helyszínen mutathatja meg, mire képes, köztük a margitszigeti Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda és a Duna Aréna medencéiben, valamint a Lupa tavon is.
MTI / Fotók: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Ezeknek tényleg elmentek otthonról! Azt hiszik, hogy Ukrajna uniós tagsága biztonságot hoz Európára

Orbán Viktor: ha marad a Fidesz-kormány, béke lesz, ha Brüsszel nyer a választáson, akkor háború

Lenézi az embereket a Tisza! Hol a nyugdíjasok halálát kívánják, hol egy disznóhoz hasonlítják őket

Szakértő részletezte: Ezért ilyen alacsony a Tisza Párt támogatottsága a nyugdíjasok körében

Ez a Tisza igazi arca! A szakértőjük szerint ha fenik a kést, a malacnak nem kell megmondani, hogy mi jön

Nem hazudtolta meg magát Pankotai Lili: szerinte egy „mocskosul igénytelen ország vagyunk” (VIDEÓ)

Magyar Péter lebukott: a Tisza Párt embere, Köteles Lajos veszített a Fidesszel szemben Nagykőrösön + videó

Tuzson Bence: Magyarország beperli az Európai Bíróságot a brüsszeli migrációs bírság miatt

Az EU-csúcson eldől a befagyasztott orosz vagyon sorsa

Magyar Péter embere azon sajnálkozik, hogy a magasabb nyugdíjjal rendelkezők tovább élnek + videó

Szijjártó Péter: Brüsszel újabb 80 ezer milliárd forintot akar elküldeni Ukrajnába

Lázárinfó Orbán Viktorral a szegedi háborúellenes gyűlésen


