2025. október 31. péntek, Farkas
10°C Budapest

Zsolti gazda besegített a Mikulásnak - Fotók

A karácsony közeledtével a Farm VIP sztárja, Gáspár Zsolti folytatja adományozó akcióját. Gyerekek ezreinek teszi szebbé az ünnepet. Nagybárkányba, Lucfalvára és Balassagyarmatra több ezer mikuláscsomaggal érkezett.
Tenyek.hu
2023. december 05., kedd 16:47
Vágólapra másolva!

A TV2-n futó Farm VIP műsorvezetője évek óta sokat tesz az elesettekért és a gyerekekért. Mint arról már beszámoltunk: Gáspár Zsolti mikuláscsomagokkal lepte meg a nógrádi kórházak gyermekosztályait a napokban. Kedden délelőtt sem érkezett üres kézzel a balassagyarmati óvodába, több mint száz csomagot osztott szét a Mikulással a gyerekeknek.

 – fogalmazott Gáspár Zsolti.


Hozzátette, hogy vasárnap a mohorai óvodásokat lepték meg, hétfőn csapatával Szpisák Gyula képviselő meghívására érkeztek a nagybárkányi és a lucfalvai gyerekekhez, amelyet Hajas Ádám, a TV2-s kollégája szervezett, kedden pedig Balassagyarmaton, Ipolyszögön, Borsosberényben, majd Érsekvadkerten osztják a csomagokat. Szerdától pedig a budapesti kórházakban folytatják az adományozást menedzserével Molnár Péterrel.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk