Ruszin-Szendi bélbajos kutyákhoz hasonlította 1956 hősi halottait

A Tisza Párt egyik vezetője meggyalázta az 1956-os forradalom és szabadságharc hősi halottait – állítja a Tűzfalcsoport.

Magyar Péter embere botrányos módon beszélt azokról az 1956-os forradalmárokról, akik szembeszálltak a vörös hadsereggel, írja a Tűzfalcsoport az X-en. Ruszin-Szendi Romulusz – magyar katona, altábornagy, a Magyar Honvédség parancsnoka volt 2021-2023 között – 2025. február 15-e óta folyamatosan mint Magyar Péter katonai és védelempolitikai tanácsadója jelenik meg, a Tisza Párt egyik arcaként rendszeresen járja az országot.

A bejegyzés szerint az egyik ilyen lakossági fórumon – miután lekicsinylő módon beszélt hazánk semlegességi törekvéseiről –, meggyalázta az 1956-os forradalom és szabadságharc hősi halottait, úgy fogalmazott:

az oroszok úgy mentek át rajtuk, mint majonézes tej a kutyán.

Fotó: Ruszin-Szendi Romulusz Facebook-oldala

2025. október 23. 12:16
Két hongkongi repülőtéri biztonsági alkalmazott meghalt hétfőn kora reggel, miután egy Dubajból érkező teherszállító...
Azért kell az aláírásgyűjtés és azért kell a Nemzeti Konzultáció, hogy a magyar emberek Orbán Viktort a brüsszeli cs...
Megerőszakolták Michael Schumacher egyik ápolóját a legendás Forma-1-es pilóta otthonában. Az ügy most került bírósá...
10 állat vesztette életét, mire kifejlesztette a megfelelő adagot.
Fojtogatta a húgát, majd egy láncfűrésszel szétvágta a bejárati ajtót egy 19 éves férfi Pápateszéren. Lerészegedve m...
Árokba borult egy kamionos, miután átszakította a szalagkorlátot az M5-ösön, Balástya közelében. A törmelékek minden...
Vavra Bence annyi kávét megivott az extravagáns produkcióra való felkészülés során, hogy a végén maga is majdnem Esp...
Már most látszik, hogy a jobboldal mögött továbbra is ott áll a többség – a Békemeneten összegyűlt óriási tömeg bizo...
Rekordszámú résztvevő gyűlt össze az idei Békemeneten csütörtökön Budapesten. A helyszíni tudósítások szerint soha n...