Megújult a fix 3 százalék Startolj rá applikáció

Megújult a fix 3 százalék Startolj rá applikáció: az új, kombinált kalkulátorral személyre szabottan állíthatóak össze a különféle támogatási lehetőségek - írta a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára csütörtökön a Facebook-oldalán.

Panyi Miklós bejegyzése szerint a fix 3 százalék Startolj rá applikáció frissítése nyomán új, exkluzív funkciók jelentek meg az alkalmazásban: a kombinált hitelkalkulátor segítségével több, államilag támogatott hitel együttes igénylésének lehetősége is ellenőrizhető, így személyre szabottan állíthatók össze a legkedvezőbb támogatási lehetőségek.

Ez jelentős segítséget jelenthet, amennyiben a fix 3 százalékos lakáshitel igényléséhez további önerőre vagy hitelkeretre volna szükség: ebben segíthet a munkáshitel, a gyermekvállalásban gondolkozóknak pedig a babaváró kölcsön mellett a csok plusz és falusi csok is - tette hozzá.

Az applikációba egy kvízt is beépítettek, amelyben bárki tesztelheti a tudását. A fix 3 százalék Startolj rá applikációban pedig tippeket és fontos információkat is küldenek, ezért érdemes beállítani a push üzenetek küldésének lehetőségét - írta.

Az új funkciók elérhetőek Androidon és IOS-en is - jelezte az államtitkár.

MTI

2025. október 02. 10:05
A Tisza beemelte programjába Brüsszel orosz energia tiltására vonatkozó célkitűzését. Az intézkedés minden magyarnak...
Videón a találkozó háttérpillanatai.
Gulyás Gergely a közösségi oldalán közzétett bejegyzésében arra hívta fel a figyelmet, hogy a bíróság ítélete alapjá...
Reagált a Szőlő utcai javítóintézet körül kialakult ügyekre és az azokkal kapcsolatos sajtóhírekre közösségi oldalán...
Bántotta őket és drogozott is kicsit előtt.
Az Európai Unió elhatározta, hogy háborúba megy, ez rossz Magyarországnak és rossz az EU-nak is - mondta Orbán Vikto...
Tarr Zoltán a Tisza Párt alelnöke megint elszólta magát: a Tisza Párt kíméletlen megszorításokra készül.
Összeomlott egy 20 emeletes ház oldala New Yorkban, többen is videót készítettek az omlásról.
Új választási mozgósítási kezdeményezést jelentett be Jámbor András, a Szikra parlamenti képviselője. A Magyar Péter...