Meghalt egy 32 éves terhes nő és az 57 éves édesanyja

Egy kereszteződésnél nem adtak elsőbbséget az autójukkal, egy főútról érkező kocsi pedig letarolta őket.

Az idősebb nő a helyszínen szörnyethalt, lánya a kórházba szállítás után halt meg. A fiatal anya öt éves kisfia is a kocsiban utazott, ő túlélte a balesetet.

Szinte semmi nem maradt az autó elejéből, a szélvédője pókhálósra tört, miután egy fehér kocsival ütközött szombat este Nagykanizsán. Zalaegerszeg felől jött a fehér Mazda, amikor váratlanul a szürke autó elé kanyarodott. A fehér kocsi teljesen letarolta.

A Toyotának kitört az egyik első kereke, szinte semmi nem maradt a bal oldalából, az ajtaját a tűzoltók vágták le, így szabadították ki a roncsba szorult sofőrt.

Úgy tudjuk egy 32 éves terhes nő vezette a szürke autót vele utazott az 57 éves édesanyja, valamint a kocsiban hátul gyerekülésben pedig az öt éves kisfia ült. A fiatalabb nő életveszélyesen megsérült, a jobb első ülésen lévő édesanyját pedig már a helyszínen egy szabadnapos mentős próbálta újraéleszteni. Végül a helyszínen életét vesztette. A fiatal nőt súlyos életveszélyes koponya-, mellkas- és végtagsérülések miatt szállították kórházban. A fiút külsérelmi nyomok ellenére vizsgálatok után a területileg illetékes sürgősségi osztályra szállították.

A nő sérülései olyan súlyosak voltak, hogy a kórházba szállítás után ő is meghalt. Az anya és a lánya is Letenyén dolgoztak. Az asszony egy gyerekotthonban, a lánya pedig egy szupermarketben. A fehér autót egy 23 éves férfi vezette, ő nem sérült meg a balesetben.

Korábbi tartalmak:

Sokkoló fotók érkeztek a somogyi halálos balesetről

Részegen vezetett, meghalt a barátja

Halálos balesetet okozott a drogos sofőr

Áthajtott az autóval a részegen, meghalt

2023. június 12. 08:28
A magyar miniszterelnök összefogott a civil világgal, hogy létrehozzon egy új digitális polgári erőt.
Saját belső felméréseik szerint fölényes győzelmet aratna és elsöprő többséget szerezne a kormányoldal egy most vasá...
A szomszéd megvadult kutyája marcangolta az idős asszonyt.
Furcsa hóbortjának köszönhetően egy csapásra ismert lett.
Megállíthatatlanul terjed az erdőtűz Törökországban, már 13 áldozatról tudnak. Az ország középső és dél-nyugati rész...
Minden idők nyolcadik legnagyobb lottónyereményét vihetik el, pontosan négy milliárd forintot. Március óta nincs tel...
Jégesővel, szélviharral és sűrű villámlással érkezett meg a lehűlés pénteken, Mosonmagyaróváron elverte a kerteket a...
Ámokfutó okozott óriási balesetet pénteken az M43-ason Makónál. Az elképesztő jelenetet egy másik autó fedélzeti kam...