Lesérült Salma Hayek a hétvégi móka után - Fotó

Az 54 éves színésznő vasárnap még fürdőruhában pózolt kedden pedig sérült bokájáról osztott meg képet a közösségi oldalán.

A Desperado bombázója vasárnap egy fürdőruhás képpel lepte meg követőit a közösségi médiában. Salma a SundayFunday (Vasárnapi szórakozónap) címet adta a szexi fotónak, ami valószínűleg nyaralás alatt készült. 

A kedd délutáni bejelentkezésében pedig már elterülve látható a kerti kanapén, bokáján egy jeges borogatással. A mexikói szépség Frida Kahlo híres festőművészről olvas, aminél nincs is jobb egy bokaficam idején – írta a kép alatti posztban.

2021. március 24. 12:26
Újabb részletek derültek ki a tisztázatlan körülmények között meghalt kárpátaljai magyar férfi, Sebestyén József hal...
Egyre több sokkoló videó és szemtanúi beszámoló kerül nyilvánosságra az ukrajnai kényszersorozások kapcsán. A felvét...
Zivatar és jégeső csapott le csütörtökön az ország több pontján. Az északi országrészben Encsen, Emődön és Boldván h...
Két fiatal az ablakban ülve, félig a kocsiból kilógva utazott, miközben harmadik társuk vezette az autót. A megdöbbe...
Vádalkut akart kötni az encsencsi sorozatgyilkos, azt állította a tárgyaláson, hogy tud egy közelgő emberölésről és ...
"Kitaposom a beled”. Ezt mondta egy anyuka egy 11 éves kislánynak, akiről azt hitte, hogy korábban megverte a gyerek...