Késes ámokfutó okozott riadalmat egy buszon, a sofőr egyből a rendőrségre hajtott

Közvetlenül az Ózdi Rendőrkapitányság előtt állt meg a buszsofőr, akit halálosan megfenyegetett egy ittas utas.

Intézkedéstaktikai képzést tartottak az Ózdi Rendőrkapitányságon szerdán, amikor késő délután egy menetrendszerinti járat állt meg a rendőrség előtt. A buszsofőr kért segítséget az egyenruhásoktól, mivel rátámadt egy ittas utas - írta a police.hu.

A 48 éves férfi hangosan hallgatta a zenét, zavarta a többi utast, így a sofőr kelt a védelmükre. A férfi ezután leköpte a busz vezetőjét, sőt a nála lévő késsel halálosan megfenyegette.

Fotó: police.hu

A sofőr ekkor úgy döntött, meg sem áll az Ózdi Rendőrkapitányságig.

Az éppen képzésen résztvevő egyenruhások azonnal éles helyzetbe váltottak, majd előállították a férfit, akivel szemben közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.

2023. február 23. 18:49
Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán reagált csütörtökön a Tisza adóemelési terveit leleleplező videóra.
A Tisza-gyűlés 80 százaléka megszavazta a Tisza-adót, Tarr Zoltán bólogat, de szerinte most nem lehet róla beszélni....
Autókon élte ki szexuális vágyait a perverz férfi.
Fürdőzők fedezték fel a halott nő testét a Balatonban.
Egy 50 kilométer hosszú szakaszon jelentősen odaléphetünk a kocsinknak.
Milyen kihívásoktól félnek a legjobban és ki lesz szerintük a legnagyobb ellenfél a kalandban? Elindult a visszaszám...
family
Ők voltak a 2000-es évek egyik legnagyobb durranása, máig nincs olyan házibuli, ahol ne szólalnának meg a V-Tech iko...
family
ÉLETFOGYTIGLAN - Vascsővel verte halálra a feleségét, majd megfojtotta két és fél éves kislányát az albertirsai csal...
Vashiány, gyengeség, vitaminhiány, fogyás, vérszegénység... Nincs jól Pásztor Erzsi, akit azért kerestünk föl csütör...
family