2025. december 14. vasárnap, Szilárda
2°C Budapest

Izgalmas este a Spíleren: Szoboszlaiék a bivalyerős németeket fogadják, a hollandok Boszniában zárják a csoportkört

Kedden este véget érnek a csoportküzdelmek a Nemzetek Ligájában. 
Tenyek.hu
2024. november 19., kedd 14:52
Vágólapra másolva!

A magyar labdarúgó-válogatott Nemzetek Ligája-csoportjában az utolsó fordulót rendezik, a Spíler TV pedig mindkét kedd esti találkozót közvetíti.

A kvartettben már szombaton eldőlt minden lényegi kérdés, így az A-ligától már biztosan búcsúzó bosnyák együttes tét nélkül léphet pályára a mieinket a hétvégén négy góllal verő Hollandia ellen. Az Oranje második helye szintén garantált, hiszen már egy győzelemmel sem tudnák utolérni a németeket.

A Bosznia-Hercegovina – Hollandia összecsapást a Spíler 2-n 20.35-től élőben kísérhetik figyelemmel.

Budapesten eközben Marco Rossi csapata a négyest magabiztosan megnyerő, és az egyenes kieséses szakaszba jutó Németországot fogadja. A két válogatott előző meccsén, még az első fordulóban a németek otthon megsemmisítő csapást mértek a mieinkre.

Noha a teltházas Puskás Aréna sokat számíthat, ezúttal sem lesz könnyű dolga a nemzeti tizenegyünknek, amely az eredménytől függetlenül az osztályozót erő harmadik helyen zár, vagyis jövő márciusban vívhatja ki a legmagasabb osztályban maradást.

A éjjeli baglyok 23.55-től tekinthetik meg a Magyarország – Németország Nemzetek Ligája-mérkőzést a Spíler 2-n.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk