Horváth László: nem a drogra! Nem a migrációra! Nem Ukrajna uniós tagságára!

Brüsszel fuldoklik a drogban, a migránsbandákkal együtt a kábítószer és a szervezett bűnözés is elárasztotta a várost - olvasható a kábítószer-kereskedelem felszámolásáért felelős kormánybiztos közösségi oldalán hétfőn.

Horváth László bejegyzésében azt írta: "mi megmondtuk előre, hogy baj lesz".

Hozzátette: Ukrajna európai uniós tagsága szintén Magyarországra szabadítaná a szervezett bűnözést és a drogkereskedelmet.

"A nemzeti kormány álláspontja egyértelmű: nem a drogra! Nem a migrációra! Nem Ukrajna uniós tagságára!" - írta a politikus.

MTI/A címlapfotó illusztráció (MTI)

2025. május 20. 09:17
Szexuális erőszak bűntettének gyanúja miatt folytat eljárást a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
Vizsgálódik a német ügyészség az állatvédelmi törvény lehetséges megsértése miatt egy bajorországi tóban a fürdőzőke...
Magyar középiskolás diákokkal végzett közös kísérleteket az űrhajós.
A büfések megélhetését veszélyezteti az óriási pusztítás.
56 éves? Ugyan már! Keleti Andrea akár tíz évet is letagadhatna. Bomba alak, dögös megjelenés, és most új szenvedély...
family
A „Holnap hajnalig” titkai, amit eddig senki sem tudott! Hogyan lett a magyar slágerből világot hódító himnusz? Japá...
family
Nem vágyik vissza a város zajába.
Az igazi szépség nem a tükörképben, hanem a magabiztosságban rejlik – vallják egyre többen, köztük olyan világsztáro...
family
Ismét botrány Azahriah körül! Drog, alkohol, öngyilkosság, ezekre buzdítja szövegeiben a népszerű énekes, főként kis...
family