
Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett
Egy korábbi sérelmet torolt meg a kiskamasz. Úgy tudni, előre eltervezte, hogy megkéseli osztálytársát. Otthonról egy konyhakést vitt magával, a szünetben pedig odalépett diáktársához és szúrt.
Egy szülő nyilatkozott a szörnyű esetről a Tényeknek.
Mint elmondta, a véres jelenetet rengeteg kisdiák nézte végig, akik nagyon megijedtek.
A 14 éves fiú nem vesztette el az eszméletét, még volt annyi lélekjelenléte, hogy egy tanártól kérjen segítséget. Odaszaladt a tanárhoz sírva vérző hassal. Ellátták a sebét, mentőt hívtak és értesítették a szülőket.
A szülők azt beszélik a késelő diáknak, volt egy halállistája. Állításuk szerint, zaklatták a fiút, ezt akarta megtorolni. De volt, aki úgy tudja, éppen a késelő diákra volt sok panasz, ő zaklatta az évfolyamtársait is – hangzott el a Tényekben.
A lábadozó diák azt üzente az iskolájának, hogy a körülményekhez képest jól van, köszöni, hogy annyian aggódnak érte. Az iskolában van iskolaőr, de az nem ebben az épületben teljesített szolgálatot. Intézmény a támadás után ide is kér egy őrt.

Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett

Gigantikus állatot fogtak ki a Balatonból

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben