Bosszúra szomjazik a meggyilkolt kisfiú édesapja

Olasz börtönben látná szívesen a gyilkos anyát, amik sokkal keményebbek, mint itthon. 

A magyar  nő nem tudott beletörődni, hogy a fiát az apjának ítélte a bíróság, Olaszországba menekült a kicsivel, ahol több késszúrással megölte. Ez követően egy olaszországi Lidl üzletben a kassza futószalagjára tette halott kisfiának késszúrásokkal teli testét.  A gyermek édesapja, Norbert állítja, hogy B. Katalin borzalmas idegi állapotban volt, sokszor teljesen eszelősen viselkedett.

„Ahogy telnek a napok, egyre csak mélyül a fájdalmam. Állandóan az a kép jár a fejemben, amit ez a nő a halott kisfiamról készített. Tiszta vér a kis teste és az arca. Borzalom! Közben egyre több mindent tudok meg az agyament dolgairól. Most mesélte egy kolléganője, hogy amikor az egyik bútoráruházban dolgozott, úgy vitte be a kisgyereket, hogy befestette a haját és lányruhába öltöztette. Ilyet nem csinál épeszű ember. Számtalan ilyen történetet tudok, és ami nagyon szomorú, el is mondtam ezeket a gyámhatóságon, de akkor senki nem hitt nekem. Kiderült az is, hogy amikor Katalinnál volt családlátogatáson a védőnő, idegességében a falhoz vágta a macskát. A gyerek orra előtt! De ekkor sem gondolták úgy, hogy nincs jó helyen az anyjánál, engedték, hogy nála legyen.”

– fakadt ki a gyászoló édesapa a Blikk újságírójának.

Norbert értesülései szerint, Katalin a gyilkosság után felhívta egy ismerősét, akinek elmondta, hogy megölte gyermekét. A beszélgetést az említett ismerős rögzítette. Amennyiben így történt ez döntő bizonyíték lehet a tárgyaláson.

Abban bízom, hogy nem jöhet haza és Olaszországban kell leülnie a büntetését. Úgy tudom, ott sokkal keményebbek a börtönök, mint itthon. Azt kívánom, csináljanak belőle virágtartót, mást nem érdemel. – bosszúvággyal folytatta nyilatkozatát az édesapa.

Az olasz sajtó is nagy figyelemmel foglalkozik a tragédiával. Leírták, hogy a boncolás szerint kilenc késszúrás érte a kisfiú testét, a nyak és mellkas területét.

A Blikk további információja szerint a nő gyilkosság után lecserélte véres ruháit. A kunyhóban, ahol a gyilkosság is történt, több véres tárgyat is találtak. B. Katalin a rendőrségnek azt állítja, hogy nem ő végzett a gyermekével a kunyhóban, hanem megtámadták őket és bűnözők ölték meg a kicsit.

Katalint tegnap letartóztatta az olasz bíróság.

2021. október 05. 08:07
Szexuális erőszak bűntettének gyanúja miatt folytat eljárást a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
Vizsgálódik a német ügyészség az állatvédelmi törvény lehetséges megsértése miatt egy bajorországi tóban a fürdőzőke...
Magyar középiskolás diákokkal végzett közös kísérleteket az űrhajós.
A büfések megélhetését veszélyezteti az óriási pusztítás.
Egy beregszászi magyar férfi belehalt az ukrán emberrablók brutalitásába. A kényszersorozás és az ezzel kapcsolatos ...
A detonáció akkora volt, hogy két lakóépület, két melléképület, három gépkocsi, egy traktor és egy bálázó gép is kig...
Több hajó, köztük a végső győzelemre is esélyes Process Solutions, Audax Django és Team Suzuki is feladta a csütörtö...
Többtucatnyi erdő- és bozóttűzzel küzdenek a tűzoltók Görögország-szerte, egy Athén közelében keletkezett tüzet az é...