2025. október 31. péntek, Farkas
8°C Budapest

A katolikus iskola tanára évekig szexuálisan zaklatta diákjait

Gyermekpornográfia készítésével vádolják az 50 éves lányfoci edzőt.
Tenyek.hu
2025. május 29., csütörtök 12:42
Vágólapra másolva!

A felháborító eset az egyesült államokbeli New Jersey államban, Middlesex megyei Edison városában történt, ahol az 50 éves Axel Palomares középiskolai tanár filmre vette a diákok szexuális zaklatását - adta hírül az abc7ny.

Az 50 éves spanyoltanárt és lányfoci edzőt letartóztatták, és gyermekbántalmazással kapcsolatos anyagok készítésével és birtoklásával, gyermekek veszélyeztetésével valamint a magánélet megsértésével vádolják.

Ken McGarry nyomozó azután indított célzott házkutatást a tanár házában, miután kapott egy olyan tippet, hogy az elkövető egy közösségi oldalon osztja meg a titokban felvett anyagait. Palomares 2022 áprilisától legalább 2025 márciusáig szexuálisan zaklatta a diákokat, és felvételeket készített a bántalmazásról az osztálytermében. Olyan alsóneműbe öltözött gyerekekről és diákokról készített videókat, akik kompromittáló testhelyzetben voltak az iskolában.

A kép forrása: Middlesex megyei ügyészség

A talált felvételek azt is bizonyítják, hogy nem csak az iskolában, hanem a közeli szupermarket mosdóiban is készített képsorokat az elkövető.

– áll a katolikus intézmény közleményében, hozzátéve, hogy a diákok számára tanácsadás is elérhető lesz, és az iskola azt tervezi, hogy együttműködik a bűnüldöző szervekkel a diákok jobb védelme érdekében.

Kedden Palomarest mindenféle ellenállás nélkül letartóztatták morristowni otthonában.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk