A bajszos, összenőtt szemöldökű lány nem törődik a külsejével, ezzel is teszteli a pasikat - Fotók

A dán lánynak elege lett abból, mennyi mindent várnak el a nőktől, most már nem törődik azzal, ki mit gondol róla.

A 31 éves dán lány, Eldina Jaganjac egy olyan kis városban nőtt fel, ahol az emberektől elvárták, hogy mereven ragaszkodjanak az előírt szépségnormákhoz - írja a Metro.

Ahogy idősödött, a lány frusztrálttá vált attól, hogy a nőknek szőrtelennek kell lenniük, így saját kényelme szerint sehol nem borotválkozik, megnövesztette bajszát és hagyta összenőni a szemöldökét is.

Habár emiatt sokszor megbámulják és durva megjegyzéseket is kap, mindegyiket figyelmen kívül hagyja és nem akarja magát szőrteleníteni. Így szereti önmagát, és ez sokkal több önbizalmat ad neki.

A koppenhágai oktató elmondása szerint ezzel is próbálja kiszűrni azokat a férfiakat, akikkel nem randizna, vagy akik nem érdemlik meg őt.

"Most úgy döntöttem, hogy azokra a feladatokra és célokra összpontosítok, amelyeket meg kell tennem, és kevésbé arra, hogy miként jelenek meg ezek teljesítése közben, és hogy tetszem-e az embereknek, vagy sem. Mert valószínűleg soha többet nem találkozok velük újra, de ha mégis, még akkor sem érdekel" - mondta Eldina.

Azt is elárulta, hogy leginkább tinédzserek árasztják el negatív kommentekkel és üzenetekkel a közösségi médiában, de volt olyan is, aki leírta neki, hogyan kell szőrteleníteni.

Eldina magabiztosnak érzi magát és arra ösztönzi az embereket, hogy ne foglalkozzanak más emberek véleményével, ne törődjenek azzal, mit gondolnak róluk mások, és csak tegyék azt, ami boldoggá teszi őket.

"Ez is segített abban, hogy vizuálisan nyitottabb és kreatívabb legyek, és több bátorságom legyen. Azt az üzenetet szeretném közvetíteni, hogy mindannyian mások vagyunk, és ez rendben van. Nincs jó vagy rossz, minden embernek, neme ellenére, joga van a külsejével azt tenni, amit szeretne" - tette hozzá.

A lány szerint a nők szőrtelenítése lényegtelennek kell, hogy legyen, mivel sok más és fontosabb dolog van, amire jobban kellene összpontosítani.

2021. február 24. 13:58
Késes támadásban sebesült meg számos ember Michigan államban egy hipermarketben szombaton - közölték a hatóságok.
Szemtanúk szerint Odesszában, a rendőrök kezdtek toborzási akcióba. A történtekről a helyi lakosok beszámolói alapjá...
Iránban kivégezték az állam ellen harcoló Népi Mudzsahedek (Mudzsahedin Halk, MEK) nevű emigráns szervezet két tagjá...
Tűzoltó repülőgépek és helikopterek folyamatosan dolgoztak vasárnap Görögországban, ahol a mentőszolgálatok továbbra...
A kelet és nyugat közötti közvetítést nevezte Magyarország küldetésének a Mathias Corvinus Collegium (MCC) Diplomáci...
A Tisza vezére olyan képet fest magáról, mintha megvetné a VIP-világot.
A budapesti Szabó Laura lett a 200. Anna-bál szépe, első udvarhölgye a balatonfüredi Windisch Laura, második udvarhö...
Magyar Péter óriási és meglehetősen kínos tévedésére reagált a Fidesz frakcióvezetője szombaton. Szavakkal nem is tu...
Magyarország nemcsak a GDP 1,7 százalékára rúgó szociális kiadásokkal, hanem adókedvezmények és adómentességek soráv...