Két gyereket erőszakolt meg a pedofil

Testvére 6 éves gyerekét, és másik testvére 7 éves unokáját erőszakolta meg a férfi.

Az első eset még 2019-ben történt. Ekkor testvére 6 éves kislányát csalta az elhagyatott szentesi temetőbe a pedofil, ahol fajtalankodott a gyerekkel.

Ugyanebben az évben másik testvére lányunokáját erőszakolta meg, ráadásul a gyerek szüleinek lakásán.

A szülők saját maguk bízták gyermekeiket a férfira, hogy néha vigyázzon rájuk, nem is sejtették milyen szörnyűségeket követett.

A Szegedi Törvényszék az elsőfokú bíróság ügydöntő határozatának kihirdetéséig a férfit előzetes letartóztatásban tartja, mivel fennáll nála a szökés és elrejtőzés veszélye, illetve attól is tartani kell, hogy a bizonyítási eljárást a tanúkon keresztül befolyásolná.

Szörnyű tettéért 5 és 25 év közti börtönbüntetésre számíthat.

2020. december 07. 12:20
Két hongkongi repülőtéri biztonsági alkalmazott meghalt hétfőn kora reggel, miután egy Dubajból érkező teherszállító...
Azért kell az aláírásgyűjtés és azért kell a Nemzeti Konzultáció, hogy a magyar emberek Orbán Viktort a brüsszeli cs...
Megerőszakolták Michael Schumacher egyik ápolóját a legendás Forma-1-es pilóta otthonában. Az ügy most került bírósá...
10 állat vesztette életét, mire kifejlesztette a megfelelő adagot.
Nem fogunk meghalni Ukrajnáért! A gyerekeinket sem küldjük vágóhídra Brüsszel parancsára – hangsúlyozta a minisztere...
Törőcsik Franciska bejelentése felrobbantotta a színésznő közösségi oldalát.
Beszédes fotó készült az idei Békemeneten Magyar Péterről.
A Tisza Párt egyik vezetője meggyalázta az 1956-os forradalom és szabadságharc hősi halottait – állítja a Tűzfalcsop...