
Rejtélyes holttestet találták Nyíregyházán
Szerda délután felrobbant egy gázpalack egy családi házban Máriakálnokon, ami szörnyű tragédiához vezetett, ugyanis az egyik lakó kórházba került, az épület pedig lakhatatlanná vált – írta a Kisalföld.
A szerencsétlenség a Csillag utcában történt, ahova mentők és több tűzoltóegység sietett, akik egy másik gázpalackot sértetlenül hoztak ki az otthonból, valamint megfékezték a lángokat.
Tóásóné Gáspár Emma, a település polgármestere a lapnak megerősítette, hogy a házban egy idős pár élt lányukkal és annak gyermekével együtt, akik most kénytelenek rokonukhoz költözni.
Mint kiderült, az asszony ki akarta vinni a gázpalackot, amikor felrobbant a kezében és tűz ütött ki az épületben.
Az idős nőt a karját ért égési sérülésekkel szállították a győri kórházba.

Rejtélyes holttestet találták Nyíregyházán

Senki ne igya meg - szennyezett ásványvizet hívtak vissza a forgalomból

Sietett a betörő, de menekülés közben otthagyta a legjobb bizonyítékot

Ősszel sem lankadt a turisztikai szektor teljesítménye

Elképesztően népszerű a magyarok körében a kormány csodafegyvere

Felcsaptak a lángok Tiszabezdéden, egy ember meghalt

Kertjében robbantott egy férfi, szomszédját is megfenyegette - Videó

Fejszével fenyegetőzött egy férfi Tapolcánál, a semmiből húzta elő - Fotó

Busz elé zuhant a rollerező férfi, videón a pillanat

KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Ön is vásárolt az Auchanban? Ezt a terméket ne fogyassza el!

Figyelmeztetik a magyar határ mellett élőket, váratlan hír érkezett