
A Házasság első látásra sztárjai nem finomkodnak a Séfek Séfében

Palya Bea egy dermesztő jelenetet osztott meg Instagram-oldalán. A 49 éves énekesnő egy havas erdő közepén, anyaszült meztelenül merült meg egy jeges tóban, miközben énekel.
A különleges élményről Palya Bea maga számolt be, és azt is elárulta, mi vezette el ehhez a döntéshez.
Kapaszkodj a dalba – hóban, szélben, jégfürdőben
– írta a videó mellé az énekesnő.
Mint kiderült, a jeges merülés nem hirtelen ötlet volt, hanem egy hosszú, tudatos folyamat eredménye.
A hideggel, a jeges vizes merüléssel 8 éve kezdődött az utam. Rengeteg fokozatos gyakorlás előzte meg az első jeges dézsás csobbanásomat.
Saját bevallása szerint, mindez mély spirituális élményeket hozott számára. Az énekesnő hangsúlyozta: számára a hideg nem ellenség, hanem társ. Palya Bea úgy véli, a jeges merülések egyik legnagyobb ajándéka az a fajta jelenlét, amelyet a hétköznapokban ritkán tapasztalhat meg az ember.

A Házasság első látásra sztárjai nem finomkodnak a Séfek Séfében

A Közel-Kelet titka nem csak az olaj? Megszólalt a legendás magyar geológus

Kulisszatitkok a Nagy Duettből: Tilla megmutatta, mi történik a reklámszünetben

Magyar milliomos lakása mellé csapódott rakéta Dubajban

Végre kiderül mikor kezdődik az Exatlon Hungary – már csak két nap a dátumig

Leslie Mandoki: Jubileumi szimfóniától a stadionhimnuszokig

„A Séfek Séfe történetében még soha nem fordult ilyen elő” – elszabadul a pokol a hétfő esti adásban

50 szerencsés élőben láthatja az Exatlon nagy bejelentését

25 éve nem látott csúcson a TV2

Egy ukrán író leleplezte Zelenszkij hatalomvágyát

Leslie Mandoki új dallal rukkolt elő a budapesti UEFA Bajnokok Ligája döntője alkalmából

Hatalmas mellek A Nagy Duett színpadán, még Schobert Norbi Jr. is zavarba jött