Tények teljes adás, 2025. március 9., vasárnap
TRAGÉDIA - Meghalt egy férfi Örkényben szén-monoxid-mérgezés miatt. A melléképületben, ahol lakott, nem volt riasztó, egy zuglói családnál viszont megszólalt szombat éjjel, azonnal hívták a mentőket, egy csecsemőt kórházba vittek.
BECSAPÓDÁS - Rosszul lett vezetés közben egy hatvanéves férfi az M4-esen, a kocsi árokba zuhant és a tetejére borult, a sofőr belehalt a sérüléseibe, utasa kórházba került. Nagyon hasonló baleset történt Bátaapátinál, a sofőr súlyosan megsérült.
ÁMOKFUTÓ - Nem tudta elviselni, hogy elárverezték a házát, betört az épületbe, és mindent szétvert a korábbi tulajdonos, majd az új lakók rokonának autóit és házát is megrongálta, egy férfit pedig vascsővel vert fejbe. Nem tartóztatták le, a család retteg.