Júliusban közel félmillió belföldi turista mintegy másfél millió vendégéjszakát töltött a Balatonon. A kormány az elmúlt három évben hét milliárd forintot költött a balatonparti strandok fejlesztésére, ami jövőre újabb támogatásokkal bővül.
Tények Plusz adás, 2025. július 3., csütörtök
A NAGY NEOTON-BOTRÁNY! - Jön az évtizedes viszály, amibe most először mindenki beleáll! Elege lett a Neoton egykori dobosának, Bardóczi Gyulának abból, hogy a jelenlegi tagok rá sem nyitják az ajtót! De mit mond erről a másik oldal? Most mind kamerák elé állnak, a döbbenetes riport, azonnal!
FELFOGHATATLAN TRAGÉDIA! - Brutális balesetben halt meg a Liverpool fiatal sztárfocistája, fának csapódott sportkocsijával Diogo Jota, most volt az esküvője, három gyerek maradt félárván, az egész világot sokkolta a borzalom, máris mutatjuk a drámai felvételeket!
KIKÉSZÍT EZ A HŐSÉG! - 40 fok, tikkasztó forróság, a sztárok is szenvednek a melegben, de kinek milyen trükkje van a kánikula ellen? Tengerpart, Balaton, görög szigetek, a legtöbben leléptek külföldre, sok híresség viszont ilyenkor is tolja a szekeret, celebek a hőségben is mindjárt!