2026. március 04. szerda, Kázmér
8°C Budapest

Menczer Tamás: késelés Németországban, ez a bevándorlás

A migránsok továbbra is támadásokat indítanak civilek ellen, Németországban van a legnagyobb probléma
A Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a Facebook-oldalán közölte, ez a bevándorlás és ez a migrációs paktum, amelyet a Tisza megszavazott az Európai Parlamentben.
2026. január 15., csütörtök 17:43
Vágólapra másolva!

Németországban egy ulmi bevásárlóközpontban egy eritreai bevándorló megkéselt két fiatal alkalmazottat. A 25 éves sérült életveszélyben van, a 22 éves áldozat könnyebb sérüléseket szenvedett − közölte a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a Facebook-oldalán csütörtökön.

Menczer Tamás a videójában azt mondta: az elkövető erőszakos bűncselekmények miatt decemberig börtönben ült.

Ez a bevándorlás és ez a migrációs paktum, amelyet a Tisza megszavazott az Európai Parlamentben. Fidesz a biztos választás

– hangoztatta a kommunikációs igazgató.

(MTI)

Fotónk illusztráció: Tények archív

 

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk