Vitályos Eszter: Támogatjuk a magyar kis-és közepes vállalkozásokat

A kormányszóvivő közösségi oldalán jelentkezett.

„Támogatjuk a magyar kis-és közepes vállalkozásokat” – fűzte Vitályos Eszter új Facebook-videójához, amelyben felhívta a figyelmet a nemzeti konzultáció fontosságára.

Hazai vállalkozások vagy multik?

– vetette fel a kérdést a szóvivő, majd kiemelte, hogy a kormány minden eszközzel a hazai kis-és közepes vállalkozásokat támogatná, a multinacionális cégek ugyanis „ki szeretnék szorítani a piacról a helyi vállalkozásokat”.

A hazai vállalkozók támogatásának egyik formája lehetne, hogy a kormány tőkét juttat a számukra

 – tette hozzá a kormányszóvivő, ezt követően pedig arra buzdította a lakosságot, hogy töltsék ki a nemzeti konzultációt, amennyiben egyetértenek a kormány elképzeléseivel.

Borítókép: MTI/Koszticsák Szilárd

2024. november 21. 14:44
A kényszersorozás áldozata lett. A TV2 riportere most megtálalta Beregszászon a sírját. Szívszorító képeket készítet...
A miniszterelnök péntek reggel beszámolt a legfrissebb kormányzati döntésekről, de beszélt arról is, hogy az ukrán t...
Taxinak csapódott egy sofőr péntek hajnalban Budapesten, a Blaha Lujza téren.
Hivatalos személy elleni erőszak és minősített könnyű testi sértés bűntette miatt indított nyomozást a Debreceni Reg...
Hogy fér meg egymás mellett a játszósarok, az ugrálóvár és egy világhírű festő? A BOK-csarnokban mindezt könnyedén m...
family
Felborult hajók, eltört árbócok, kieső hajóslegendák, de egy lélegzetelállító rekord is született csütörtökön Európa...
family
Achilles-ín szakadás? Gipsz? Műtét? Palik László úgy érezte, nem hagyhatja cserben kollégáit, egy sérüléssel vitte v...
family
A borongós időjárás ellenére is felforrósodott a levegő Karcagon. A hazai szépségversenyek pápája, Fásy Ádám 2024 ut...
family
ÖSSZEOMLOTT - Megerőszakolt egy 14 éves lányt egy bolgár férfi Dunakeszin. A lovardában fagyizni hívta a lányt, végü...