
Vizsgálat indul a Strabag ellen Ausztriában, amiért beleavatkozott a magyar választásokba
Szentendrén, a 10. egyéni választókerületben közel kétharmaddal győzött a Fidesz jelöltje Szabados András, a szavazatok 65 százalékát megszerezve. A második helyen Puskás Réka végzett, mindössze 28,82 százalékot tudott elérni.
Salgótarjánban is időközi választásokat tartottak, és a 7. egyéni választókerületbe a fideszes Szabó Csaba mindössze nyolc szavazat különbséggel vesztett a független Ludányi Józseffel szemben.

A fotó illusztráció: Shutterstock
Hatalmas arányú kormánypárti siker született Esztergomban, ahol az 1. számú egyéni választókerületben a fideszes Varga Krisztián a szavazatok 85,82 százalékával nyert, míg a Mi hazánkon Méhes Szilveszter csupán 14,18 százalékot tudott szerezni.
Mezőtúron az időközi választásokon a Fidesz jelölje Szűcs Dániel 60,66 százalékot szerzett, így ő lesz az új polgármester.
Forrás: Origo

Vizsgálat indul a Strabag ellen Ausztriában, amiért beleavatkozott a magyar választásokba

Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen

Áttörte a határsorompót egy beregszászi ügyvéd, a kényszersorozás elől menekült Magyarországra – Videó

Orbán Viktor: „Nemet mondunk a tiszásokra, igent a 14. havi nyugdíjra”

Gerendai magához hívatta Magyar Pétert. Rögtön tudta, mit kell tennie a Sziget Fesztivál ügyében

Orbán Balázs a politikai etikai kódexről oktatja Magyar Péteréket

Lázár János: A Strabag húzzon el az országból!

Menczer felvételekkel bizonyítja, hogy tiszások a 13. havi nyugdíjat támadó szakértők

A Fidesz-kormány bevezeti a 14. havi nyugdíjat, a Tisza szakértői már a 13. havit is támadták

Vigyázat, letagadják! – Orbán Viktor lebuktatta Magyar Péter embereit

Elképesztően népszerű a magyarok körében a kormány csodafegyvere

Minden eddiginél több forrással segíti a kormány ezt az ágazatot