Szentkirályi: ismét Brüsszelből hoz ügynököt frakciójába Magyar Péter

A Tisza frakcióvezetője, Ordas Eszter nem bírta tovább Magyar Péter erőszakos stílusát és úgy döntött faképnél hagyja. Ordas lemondása után pedig Péter ismét egyik brüsszeli bürokratát küld a Fővárosi Közgyűlésbe – közölte közösségi oldalán a budapesti Fidesz vezetője.

Szentkirályi Alexandra hozzátette, hogy Magyar Péter a fővárosi frakciójának élére Gerzsenyi Gabriellát hozza, aki brüsszeli veterán és EP-képviselő.

Saját bevallása szerint ő maga „(EX)eurokrata” és „ha valahol, akkor Brüsszelben érzi otthon magát”.

 

A hazaáruló, Kollár Kinga után, Gerzsenyi is több alkalommal Magyarország és Budapest érdekei ellen lépett fel Brüsszelben, például amikor a rezsicsökkentést „hasztalannak” nevezte, de a Karácsony által, brüsszeli parancsra megszervezett pride részvételére is buzdította a Tisza híveit

– emelte ki a fideszes politikus.

Szentkirályi Alexandra kijelentette, hogy Magyar Péter biztosra ment, amikor új képviselőt keresett Budapestre.

Ismét Brüsszelből hoz ügynököt frakciójába, aki nem Budapestet, nem a magyarokat képviseli, hanem Brüsszeli parancsot fog teljesíteni

– fogalmazott a fideszes politikus.

2025. július 11. 14:35
A 2025-ös nyári televíziós nézettségi verseny egyértelmű győztesei a TV2 hírműsorai és reggeli infotainment produkci...
Eltörölné a családi adókedvezményt a Tisza Párt, és jelentős adóemelést is tervez. Magyar Péterék visszahoznánk a há...
Közvetlen közelről, a gazdája házának az udvarán lőttek meg sörétes puskával egy kutyát Arlón. Hogy ki lőtt rá, azt ...
A megoldás néha kézenfekvő, mégis jobb tisztában lenni vele.
3 288 549 512 043 forint, azaz háromezer-kétszáznyolcvannyolc milliárd forint. Ez a kormány következő 10 éves fejles...
A Fidelitas elítéli Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke és a Tisza Párt "magyarellenes adóreformját" - olvasható a sze...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.