Savval öntötte arcon a modellt egy migráns Svájcban

Afgán migráns öntött le savval egy svájci modellt, bosszúból, mert elutasította a közeledését. A lányt jelenleg is kórházba ápolják, a rendőrség időközben elfogta a támadót. 

A brutális támadásról a helyi lapok számoltak be a hétvégén. Csütörtök reggel a 24 éves Elise T. modell a bérelt lakása alatt található mélygarázsban támadta meg egy csuklyás férfi, és arcon öntötte savval. Miközben a lány éppen ült volna be az autójába, hogy munkába induljon.

A rendőrséget a szomszéd értesítette, aki a mentők és rendőrség kiérkezéséig próbált segíteni a lánynak. Bő vízzel mosta a lány arcáról a maró anyagot – írja a 24heures.ch

"A támadó migránst még csütörtökön sikerült elfogniuk és előzetes letartóztatásba helyezniük. A 19 éves, afgán férfi menekültstátusszal rendelkezik Svájcban" -  mondta el Georges-André Lozouet  rendőrség szóvivője.

A muszlim kultúrában a nők ellen irányuló savas támadás gyakori.

Fotó: facebook/Elise T

2021. február 16. 07:38
Úgynevezett liger, egy hím oroszlán és egy nőstény tigris nászából létrejött hibrid született egy romániai magánálla...
Akinek Zelenszkij fontosabb, mint a kényszersorozás során agyonvert Sebestyén József és a családja, az ne papoljon n...
Újabb szörnyű képsorok készültek Ukrajnában a kényszersorozásról.
A kormány mindent megtesz, hogy az Európai Unió foglalkozzon az erőszakos ukrajnai mozgósítással, és Sebestyén Józse...
időjárás-jelentés, 2025. július 15., kedd reggel és dél
Kapu Tiborék nagyon meghatározó 3 héten vannak túl. Ha kíváncsi vagy a visszaérkezés folyamatára, akkor kattints a v...
A Nemzetközi Űrállomás laboratóriumában elvégzett kísérletek eredményeinek elemzése pedig már a Földön történik majd...
Rengetegen várták nagy izgalommal ezt a pillanatot, Kapu Tibor és társai megérkeztek a Földre.
Hiba történt az adatok betöltése közben
Hiba történt az adatok betöltése közben