Rosszul érezte magát jelenlegi felesége megölése miatt, ezért az exét is meggyilkolta

"Az első áldozattal ellentétben, ő megérdemelte" - mondta.

Egy 38 éves New York-i férfi, Timothy Taylor, évtizedeket tölthet börtönben, mert kevesebb mint két héttel azután ölte meg volt feleségét, hogy megölte jelenlegi feleségét. A rendőrségnek azt nyilatkozta, hogy az első áldozatával ellentétben volt felesége megérdemelte – fejtette ki a lawandcrime.

Timothy Taylor a hónap elején bűnösnek vallotta magát gyilkosság vádjában volt felesége, Tishawn Folkes-Taylor 2023-as meggyilkolása ügyében.

Taylor ellen vádat emeltek jelenlegi felesége állítólagos meggyilkolása miatt is, akit 2023. május 13-án késsel végeztek ki. A férfi megállapodott az ügyészekkel, hogy bűnösnek vallja magát volt felesége meggyilkolásában 22 év börtönbüntetésért cserébe.

A megzavarodott férj 2023. május 27-én Észak-Karolinából Schenectadyba utazott, és egy hotelben szállt meg. Miután este 11 óra körül bejelentkezett, másnap kora reggelig várta, hogy beléphessen volt felesége Pleasant Street 1000-es tömbjében található otthonába, ahol halálraszúrta a nőt, majd az ablakon kiugorva távozott és ruhákat dobott az utcára.

Míg Schenectadyben tartózkodott, a brooklyni rendőrség gyanúsítottként kereste őt jelenlegi felesége két héttel korábbi meggyilkolásával kapcsolatban, ezért Philadelphiába utazott, ahol kihallgatta a nők halálával kapcsolatban.

A kép forrása: New York-i Rendőrség

Miután megölte akkori feleségét, rosszul érezte magát, és tudta, hogy Schenectadybe kell jönnie, hogy megölje volt feleségét, mert túl sok ellenségeskedést táplált iránta, és úgy fogalmazott, hogy a nő, ellentétben első áldozatával, megérdemelte

– áll a közleményben.

Az ügyészek szerint az utcai kamerák és üzletek videói fontos szerepet játszottak az ügy megoldásában.

Remélem, hogy soha többé nem élhet szabad emberként a világon

- jelentette ki az ügyész.

Taylornek 2025. szeptember 16-án kell megjelennie a Schenectady megyei bíróságon.

2025. július 18. 11:11
Azért kell az aláírásgyűjtés és azért kell a Nemzeti Konzultáció, hogy a magyar emberek Orbán Viktort a brüsszeli cs...
Egyszerre terjed az influenza, a Covid, és a nyugat-nílusi vírus Magyarországon.
Megerőszakolták Michael Schumacher egyik ápolóját a legendás Forma-1-es pilóta otthonában. Az ügy most került bírósá...
10 állat vesztette életét, mire kifejlesztette a megfelelő adagot.
HORRORBALESETEK - Hárman haltak meg balesetekben az elmúlt 24 órában. Demecsernél versenyzett két sofőr, egyikük nek...
Ahogy nő, egyre vörösebb lesz majd a Miskolci Állatkertben született örvös mangábé kölyök bundája, a kicsit most mut...
Már a mentők sem tudták megmenteni.
A Tisza a nyugdíjrendszert is teljesen átalakítaná, ugyanis ezt várják el tőlük Brüsszelből. Ezzel szemben a kormány...
A Mátra után már a tokaji borvidéket is elérte az aranyszínű sárgaság nevű szőlőbetegség. A szőlőkabóca által terjes...