
„Vedd le a szakértőidről a szájkosarat” – kemény üzenet Magyar Péternek
A bejegyzéshez csatolt videóban Hidvégi Balázs, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára hangsúlyozta: a Voks 2025 lényege, hogy az igazán fontos kérdésekben a magyarok elmondhassák véleményüket.
Ukrajna EU-csatlakozását ránk akarják erőltetni, miközben ez minden magyar családnak nagyon súlyos terheket jelentene. A döntésnek itthon kell megszületnie, figyelembe véve a magyar emberek érdekeit, élethelyzetét és biztonságát. "Ne hagyjuk, hogy mások döntsenek helyettünk, döntsünk mi magunk!" - mondta.
Kósa Ádám, a Belügyminisztérium fogyatékosságügyi államtitkára szerint az akadálymentesített Voks 2025 több mint hatvanezer siket és nagyothalló ember számára is hozzáférhető.
A szavazás mindenki számára elérhető, mert a fontos kérdésekben nekünk kell dönteni - fűzte hozzá.
Nagy Sándor, a Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetségének elnöke a videóban arról beszélt, hogy a vak és gyengénlátó emberek is aktív részesei a közéletnek. Ezzel a jogukkal azonban akkor tudnak élni, ha egyenlő eséllyel férnek hozzá az információkhoz.
A Voks 2025 webes felülete akadálymentes, így a látássérült emberek is ki tudják tölteni - mondta.
MTI

„Vedd le a szakértőidről a szájkosarat” – kemény üzenet Magyar Péternek

Frei Tamás kérdést intézett a miniszterelnökhöz, Orbán Viktor nem maradt adós a válasszal

Orbán Viktor: Lesz 14. havi nyugdíj

Azok a bizonyos „nevüket nem vállaló fideszes források" – Miért olyan gyanús a Direkt36 „tényfeltáró” cikke?

A balliberálisok azért szurkolnak, hogy ne legyen békecsúcs Budapesten

Tüntetett a Fidelitas a Tisza titkos központja előtt: "Ez nem a mi háborúnk!"

Lázár János: Átb…sztak minket!

Fordulat a Mol finomítójában történt tűzeset nyomozásában

Magyar Péterék hazugságokba menekültek az ukrán adatbotrány miatt

Nagy Márton: a kormány számára a magyarok egészsége kiemelt prioritás

Gulyás Gergely: Tiszás adóemelés helyett bér- és nyugdíjemelés

Gulyás Gergely: a szociális ágazatban jövőre 15 százalékos béremelés lesz, a nevelőszülőkre fordított forrásokat megduplázzák