Nagy bajba került két nő a Bükkben

Eltévedt két nő a Bükkben, egyikük kimerült, rosszul érezte magát, és azt sem tudták, pontosan hol vannak. Csütörtökön késő délután hívták a Heves Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletét.

A bejelentés után a bélapátfalvai önkormányzati és szilvásváradi önkéntes tűzoltók egyből indultak a Szalajka-völgy irányából a Bükk-fennsíkra. A kutatást nehezítette, hogy a bejelentőt nem sikerült telefonon elérni, nem volt térerő – számolt be az esetről a katasztrófavédelem közösségi oldalán.

Mint kifejtették, később aztán sikerült kapcsolatba lépni velük, és az általuk adott információk alapján az egységek az Őserdő felé vették az irányt, egy idő után pedig már csak gyalogosan tudták folyatni a keresést.

A gyalogúton végül megtalálták az eltévedt túrázókat, akiket a közeli parkolóba kísértek, egyiküket pedig átadták a mentőknek.

Fotó: Szilvásvárad Önkéntes Tűzoltó Egyesület

2025. március 15. 15:36
A Fidesz kommunikációs igazgatója legújabb Facebook-bejegyzésében élesen bírálta a baloldalt, amiért szerinte alapta...
A rendőrségi jelentés szerint Vályi István is részt vett a Szőlő utcai ügyet elferdíteni kívánó politikai akcióban.
A brüsszeli bürokraták ki akarják vezetni a rezsicsökkentést, és azt akarják, hogy az emberek piaci árat fizessenek ...
Lázár János először szólalt meg Szabó Zsolt rendőrkapitány tragikus halálával kapcsolatban. A miniszter szerint mélt...
időjárás-jelentés, 2025. szeptember 25., csütörtök
Kétszínűek, megjátsszák magukat a Bódi-tesók a többiek előtt. Legalábbis ezzel vádolják őket a sztárpárok az Ázsia E...
family
Velkei Nikolett az a 46 éves édesanya, aki egy súlyos, ritka betegségben szenvedett. Csak egy barcelonai műtét segít...
family
POKOLI DRÁMA? - Dagad a balhé Laár András körül! A humorista fia azt mondja: apja teljesen elmarta őt magától. De mi...
family
Őszinte, egyenes és nyitott. Ezek lesznek az első és legfontosabb szempontjai Stohl Andrásnak a nőkhöz, akik érte ha...
family