Menczer: Ukrajna uniós tagsága milliókba kerülne minden magyar családnak

Rezsicsökkentés-vége, óriási kiadások a családoknak, ukrán maffia, rossz minőségű élelmiszer, ukrán munkavállalók és ukrán nyugdíjasok – mindezek szakadnának a nyakunkba Ukrajna uniós tagságával a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója szerint.

Menczer Tamás kifejtette közösségi oldali videójában csütörtökön, hogy az ukrán tagság, pláne a gyorsított tagság az egyrészt behozná a háborút az unióba, másrészt milliókba kerülne minden magyar családnak, a háború pedig már eddig is alsó hangon és óvatos becslés szerint 2 és fél millió forintba került minden magyar családnak. 

A háború folytatása és a tagság további milliókba kerülne. El akarnak bennünket vágni az orosz kőolajtól és földgáztól, rezsicsökkentésnek annyi, további óriási kiadások a magyar családoknál, ukrán maffia, rengeteg fegyver, rossz minőségű élelmiszer, ukrán munkavállalók és ukrán nyugdíjasok, akiknek a nyugdíját nekünk kellene kifizetni. Tehát a 13. havi nyugdíj és minden egyéb veszélybe kerülne.

 

Most hirtelen körülbelül 8 olyan tételt soroltam fel, amely az ellen szól, hogy Ukrajna az unió tagja legyen

– részletezte a fideszes politikus. 

2025. május 22. 15:40
A miniszterelnök közösségi oldalán közzétett bejegyzésben üzent Brüsszelnek.
A Fidesz kommunikációs igazgatója is reagált arra a Ripostban megjelent hírre, miszerint a Tisza Párt egyik meghatár...
Az Európai Bizottság által héten bemutatott költségvetési javaslat, valamint Sebestyén József halála kapcsán is krit...
"Von der Leyen csinált egy költségvetést Ukrajnának! A te pénzedet is odaküldené" - közölte a Fidesz-KDNP kommunikác...
Lesoványodott, éhes és szomjas vidrakölyök kerültek a Mályi Madármentőkhöz Tiszatarjánból. Anyjuk elpusztulhatott. A...
Idomított csimpánzokhoz hasonlította a magyar gazdákat a Tisza Párt egyik agrárszakértője. Magyar Péter embere támog...
Az ukrán kényszersorozókat mentegeti, és segédkezik Sebestyén József halálának eltussolásában az Euronews – ezt a Ma...
Három halottja van annak a robbanásnak, amely péntek reggel rázta meg a Los Angeles-i rendvédelmi kiképzőközpontot. ...
Van aki tíz szelvényt is vásárolt, hogy növelje az esélyeit. Csaknem 4 milliárd forint a tét az ötöslottón, ezért re...